Raksta attēls

Priede Eiropas čempionātu noslēdz 3.vietā, Kantāne – 5.vietā

2018.gada 23.augusts \\ Para vieglatlētika

Trešdien, 22. augustā, startus aizvadīja divas Latvijas paralimpietes – Ingrīda Priede, kas piedalījās diska mešanā, kā arī Taiga Kantāne, kas startēja lodes grūšanā.

Pirmā uz starta devas Ingrīda Priede, kura savā labākajā mēģinājumā disku aizmeta 25,52 metru tālu, izcīnīja 3. vietu, savukārt 2. vietā čehiete Eva Datinska ar 27,29 metru tālu diska metienu, bet 1. vietā jaunā Pasaules rekorda uzstādītāja no Īrijas – Noelle Lenihana, kura disku aizmeta 32.95 metru tālu.

“Šīs visticamāk bija manas pēdējās sacensības vieglatlētikā Latvijas Paralimpiskās izlases sastāvā,” ir pārliecināta Ingrīda, kura startē F37 veselības klasē.

Otrā uz starta devas Taiga Kantāne, kura lodes grūšanas sektorā ieradās vakara vieglatlētikas sesijā. Sportiste nupat mainījusi savu medicīnas klasi, kas iepriekš bija F37, tomēr tagad F34, kas paredz sportistu startu sēdus.

Startējot 5 dāmu konkurencē, Taiga lodi grūda 6.55 metru tālu, kas ir viņas šīs sezonas labākais rezultāts šajā medicīnas klasē, tomēr rezultāts nebija pietiekami labs, lai iegūtu vietu starp medaļniecēm.

Pasākums

Eiropas čempionāts para vieglatlētika - Berlin 2018
2018.gada 20.augusts līdz 2018.gada 26.augusts

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.