Prieks un lepnums par mūsu paralimpiešiem! Pēdējais starts no Latvijas – Diānai Dadzītei sudrabs Eiropas čempionātā vieglatlētikā. Kopā Latvijai piecas medaļas.

2016.gada 16.jūnijs \\ Para vieglatlētika

16.06.2016. Diāna Dadzīte pēc trim neveiksmīgiem šķēpa metieniem godam pabeidz startu Eiropas čempionātā vieglatlētikā, iegūstot sudraba medaļu pēdējā metiena reizē raidot šķēpu /20,29m/ un uzstādot čempionāta rekordu F56 klasifikācijas grupā – un labojot savu iepriekšējo labāko metienu 16,63m par veseliem 3,66m, kas bija uzstādīts /Pasaules čempionātā 2015.g. oktobrī, Dohā Katarā/. Diāna Dadzīte ir lieliskā formā un šajā Eiropas čempionātā ir dabūjusi pilnu medaļu komplektu ZELTU, SUDRABU, BRONZU. Apsveicam! Lieliski rezultāti Latvijai Eiropas čempionātā vieglatlētikā.

Spītējot lielajam karstumam, kas valdīja stadionā Latvijas sportisti to paveica, divi personīgie rekordi, divas medaļas Latvijas paralimpisko vieglatlētu komandas pūrā un viena piektā vieta šķēpmešanā. Diāna Dadzīte – BRONZA diska mešanā /20.77m/, Dmitrijs Silovs – SUDRABS lodes grūšanā /13,17m/ un Andrejs Filipavičs piektā vieta šķēpmešanā /27,59/

Šodien 12.06. ļoti veiksmīgi Itālijā notiekošajā Eiropas čempionātā savu startu aizvadīja Diāna Dadzīte, kas atnesa otrajā dienā otru zeltu Latvijai, kā arī laboja savu personīgo rekordu lodes grūšanā par veselu 1 metru un 23 centimetriem ar rezutātu 8,12 m . Šodien savu startu aizvadīja arī Edgars Kļaviņš, kas šķēpmešanā ierindojās 10. vietā ar rezultātu 37,86m .

Šodien, Eiropas čempionātā vieglatlētikā mūsu labākais šķēpmetējs Dmitrijs Silovs izcīnīja pirmo vietu un laboja sev piederošo Eiropas rekordu (50.48m/ 2015.g.PČ Doha) aizmetot šķēpu 54.86 m. Armands Gūtmanis ieguva 6.vietu savā sporta klasē, aizlecot 4.02m.

Itālijā notiekošais Eiropas čempionāts ir beidzies, kurā startēja 600 vieglatlēti no 36 valstīm, tai skaitā arī no Latvijas, kuru šajā Eiropas čempionātā pārstāvēja šķēpmetēja, lodes grūdēja un diska metēja Diāna Dadzīte, kā arī šķēpmetējs un lodes grūdējs Dmitrijs Silovs, šķēpmetējs Edgars Kļaviņš, šķēpmetējs Andrejs Filipavičs, tāllēcējs – Armands Gūtmanis.

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.