Projekts „Sports – izaugsmei un vienlīdzībai” – pasākums 12.maijā

2016.gada 10.maijs \\

Rīgas 4.speciālā internātpamatskola īsteno projektu „Sports – izaugsmei un vienlīdzībai”. Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Projekta mērķis ir ar sporta pasākumiem veidot iecietīgu un jebkādu diskrimināciju izslēdzošu sabiedrības attieksmi pret bērniem ar speciālām vajadzībām, projektā iesaistot Juglas vispārizglītojošās vidusskolas skolēnus. Projekts palīdzēs attīstīt empātiju un toleranci pret vienaudžiem un pieaugušajiem ar funkcionāliem un garīgās attīstības traucējumiem.

Lai veicinātu skolēnu ticību saviem spēkiem, tiks pieaicināti paralimpiešu vadošie sportisti, kuri būs kā iedvesmojošs piemērs, ka ar darbu, uzcītību un pozitīvu dzīves uztveri, neskatoties uz grūtībām, atbilstoši savām spējām, var veiksmīgi integrēties sabiedrībā. Projekts popularizēs sportisku un veselīgu dzīvesveidu, kā arī motivēs cilvēkus attīstīties un iesaistīties. Latvijas paralimpiešus šajā pasākumā pārstāvēs vieglatlēti Aigars Apinis un Edgars Kļaviņš, paukotāja Poļina Rožkova, savukārt sēdvolejbolistus pārstāvēs Andrejs Filipavicš un Andris Ulmanis.

Projekts „Sports-izaugsmei un vienlīdzībai” tiek realizēts Rīgas 4. speciālajā internātpamatskolā no 01.04.2016. līdz 15.06.2016 ar galveno aktivitāšu dienu 12.maijā, Tirzas ielā 2, Rīgā. Projekta koordinators Māris Posts, tālrunis 26487780.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.