Raksta attēls

Ratiņkērlingisti noskaidros šī gada Latvijas čempionus

2024.gada 23.aprīlis \\ Ratiņkērlings

No 23. līdz 25. aprīlim Rīgā, Kērlinga hallē norisināsies 2024. gada Latvijas čempionāts ratiņkērlingā. Par titulu sacentīsies divas komandas, aizvadot sēriju līdz viena no komandām būs izcīnījusi trīs uzvaras.

Par uzvaru čempionātā cīnīsies Kērlinga kluba “Rīga” komanda,  ar Ojāru Briedi skipa pozīcijā un Paralimpiskās kērlinga apvienības “Alliance” komanda, kuru vadīs Aleksandrs Dimbovskis.

Ojāra Brieža vadītajai komandā sākotnējai sastāvs tieši tāds pats kā pagājušā gada čempionātā, bet tā kā ārējo apstākļu dēļ Linda Meijere nevarēs spēlēt, tad komandai pievienosies Poļina Rožkova. Šī komanda marta sākumā izcīnīja augsto 5. vietu pasaules čempionātā, iegūstot Latvijai vēl 8 punktus paraolimpisko spēļu kvalifikācijai. Šobrīd Latvija ar 12 punktiem ierindojas 8. vietā, bet pēc nākamā gada rezultātiem deviņas komandas, kas būs trīs gadu laikā ieguvušas visvairāk punktu, nodrošinās savai valstij vietu 2026. gada paraolimiskajās spēlēs.

Dimbovskis pēc viena gada pārtraukuma uzņēmies skipa lomu Paralimpiskās kērlinga apvienības “Alliance” komandai. Ipriekšējā gadā Aleksandrs atlaba pēc iegūtās traumas Kanādā, bet šosezon jau ir atkal gatavs cīnīties par Latvijas čempionu titulu kopā ar komandu kurā vērojamas izmaiņas. Kā jaunpienācējs būs Andrej Dimants, kuram šis būs pirmais čempionāts ar komandu.

Komandu sastāvi:
KKR/Briedis: Ojārs Briedis, Agris Lasmans, Sergejs Djačenko, Poļina Rožkova, Jūlija Pavlovska-Killiane, treneris Rihards Jeske.
ALL/Dimbovskis: Aleksandrs Dimbovskis, Aleksandrs Vitohins, Andrejs Dimants, Gaļina Pavlova, Irīna Gorbaņa-Janeviča, treneris Kirills Savuškins

Sacensības norisinās ar Latvijas Paralimpiskās komitejas un Latvijas Kērlinga asociācijas atbalstu.

Avots: Curling.lv

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.