Raksta attēls

Ratiņkrēslu kērlinga komanda Alliance piedalīsies Ziemassvēktu kausā Ventspilī

2017.gada 9.decembris \\ Ratiņkērlings

Nedēļas nogalē, 9.un 10.decembrī, jau 14.reizi notiks starptautiskais kērlinga turnīrs ”Ziemassvētku kauss”, kurā komandas cīnīsies par 2017.gada Ziemassvētku kausu un šī turnīra tradicionālo balvu – Ziemassvētku mielasta cūkas šņukuru.

Turnīrā piedalīsies 10 komandas ar spēlētājiem no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas, tajā skaitā, Ventspils kērlinga klubu pārstāvēs trīs Ventspils čempionātā spēlējošas komandas – „Pērles”, kā arī junioru komandas „Snowflakes” un „Ice Sorm”, kā arī divas jauktas ventspilnieku komandas „VKK” un „V-Faktors”.

Kā ierasts kērlinga turnīros, vienotā konkurencē sacentīsies vīriešu, sieviešu un jauktās komandas. Turnīrā piedalīsies arī Latvijas ratiņkrēslu kērlinga komanda „ALLIANCE”. Spēles norisināsies pēc Pasaules Kērlinga Federācijas (WCF) noteikumiem. Katra komanda aizvadīs četras spēles. Pirmajā spēlē sacentīsies komandu pāri, kas izvēlēti iepriekš notikušas izlozes rezultātā, savus nākamo spēļu pretiniekus komandas iegūs pēc nosacījuma – jo augstāka vieta, jo stiprāks pretinieks. Pamatlaikā neizšķirta rezultāta gadījumā, lai noskaidrotu spēles uzvarētāju, tiks izspēlēts ekstraends. Pēc katras spēlu kārtas komandas tiks sarindotas izcīnīto vietu secībā (punkti, uzvarētie endi, akmeņi).

Spēles 9.decembrī:
Plkst. 12:00 – 1.kārtas spēles 111
ALLIANCE (LAT) – VKK (LAT)
Pērles (LAT) – Vēja atnestie (LAT)
Icy-Heads (LIT) – V-Faktors (LAT)
ForUs (LAT) – Ice Storm (LAT)
Snowflakes (LAT) – Just See (EST)
Plkst. 16:00 – 2.kārtas spēles

Spēles 10.decembrī:
Plkst. 08:45 – 3. kārtas spēles
Plkst. 12:15 – 4. kārtas spēles
Plkst. 15.00 – Apbalvošana Ledus halles 2.stāva foajē

Turnīru organizē Ventspils kērlinga klubs, sadarbojoties ar Olimpisko centru „Ventspils”.

Uz turnīra spēlēm skatītājiem ieeja bez maksas. Interesentiem tiks nodrošināta iespēja operatīvi sekot līdzi visu turnīra spēļu rezultātiem internetā Latvijas Kērlinga asociācijas mājas lapā.

Sacensību norisi finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome, SIA „VATS”, atbalsta Latvijas kērlinga asociācija.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.