Raksta attēls

Ratiņpaukotājs Garkuls-Gurēvičs startēs Pasaules kausa posmā Kārdifā

2024.gada 8.janvāris \\ Ratiņpaukošanās

No 11. līdz 14. janvārim, Latvijas ratiņpaukotājs Oļegs Garkuls-Gurēvičs piedalīsies “World Abiliysport Games” Pasaules kausa posmā Lielbritānijas pilsētā Kārdifā.  

Garkuls-Gurēvičs startēs divās ratiņpaukošanas disciplīnās – špagā (12.janvārī) un floretē (13.janvārī). Viņa galvenais uzdevums ir pēc iespējas labāk nostartēt un iegūt svarīgus ranga punktus. Šie punkti ir būtiski, lai viņš varētu pietuvoties savam galvenajam mērķim – kvalificēties 2024.gada Parīzes Paralimpiskajām spēlēm.

“Pirms šīm sacensībām es jūtu gan satraukumu, gan lielu gandarījumu. Manas disciplīnas – florete un špaga prasa lielu koncentrēšanos, precizitāti un stratēģiju. Katras sacensības ir izaicinājums, bet tas ir arī atskaites punkts par paveikto treniņprocesā.

Parīzes Paralimpiskās spēles ir mans lielais mērķis, un katrs ranga punkts, ko šeit iegūšu, mani tam pietuvina. Esmu pateicīgs savam sponsoram Long Jie par finansiālo atbalstu, Latvijas paralimpiskajai komitejai un Latvijas Invalīdu sporta federācijai par nepieciešamā inventāra nodrošinājumu. Viņu atbalsts ir tiešām nenovērtējams, kas man ļauj vairāk koncentrēties uz treniņiem un sagatavošanos sacensībām”, komentē pats sportists.

Sacensību rezultāti: https://iwas.ophardt.online/en/widget/event/516

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.