Raksta attēls

Ratiņtenisa starptautiskais turnīrs (ITF3) Sanktpēterburgā “Megafon DreamCup” 30.04 – 03.05.2019

2019.gada 26.aprīlis \\ Ratiņteniss

Aprīļa beigās un maija sākumā Sanktpēterburgā Krievijā startēs ratiņtenisa starptautiskais turnīrs “Megafon DreamCup”, kas iekļauts Starptautiskās Tenisa Savienības sacensību kalendārā ITF3.

Šogad, no Latvijas uz sacensībām dosies neierasti liela komanda, kuras sastāvā arī mūsu jaunie tenisa spēlētāji, jeb Latvijas ratiņtenisa junioru izlase. Junioriem šīs būs pirmās tik augsta līmeņa sacensības.

Turnīrā Latviju pārstāvēs jaunie talanti – juniori: Danila Čebotar, Dāniels Ņikiforovs, Georgijs Savenkovs, Fricis Gustavs Alliks, Diāna Ņikiforova, Matīss Šaus.

Pieaugušo sacensībās startēs ratiņtenisa sportisti Natālija Novikova, Ervīns Kāpa, Žanete Vasaraudze, Maksims Voroņeckis.

Galvenā trenere – Terēza Stenclava un treneris Vladimirs Zakurajevs.

Pateicamies par finansiālu atbalstu Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam un Inčukalna novada Domei. Jaunie sportisti īpaši tiek atbalstīti no Latvijas Tenisa savienības puses un Latvijas Paralimpiskās komitejas līdzfinansējuma programmas, kas paredzēta jauno sportistu piesaistei un jauniešu sporta aktivitātēm.

Foto: Tennis for everyone LV

Pasākums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.