Raksta attēls

Ratiņtenisistes Diāna Ņikiforova un Žanete Vasaraudze Turcijā startēs Pasaules čempionāta Eirozonas kvalifikācijā

2023.gada 16.marts \\ Ratiņteniss

Vakar vēlu vakarā Latvijas sieviešu izlases komanda Diānas Ņikiforovas, Žanetes Vasaraudzes Gailītes un izlases treneres, kapteines Terēzas Stenclavas sastāvā ieradās Turcijā, lai startētu Pasaules čempionāta Eirozonas kvalifikācijā. 

Šodien komandai bija paredzēta treniņu diena, lai pierastu pie āras kortiem, bet, diemžēl, laika apstākļi mūsu komandu nelutina, jo visu dienu ir paredzēts lietus.

Rīt sāksies komandas iesildošais ITF Futures sērijas turnīrs Megasaray Open. Mūsu meiteņu pretinieces būs zināmas pēc šī vakara izlozes.

Pēc Future turnīra sāksies lielais izaicinājums – Pasaules čempionāts. Sievietēm piedalās sešas komandas – Šveice, Itālija, Austrija, Latvija, Turcija un Lietuva. Spēles notiks divās apakšgrupās, katrā pa trim komandām. Latvijas komanda šajā turnīrā ir ceturtā sētā. Pēc apakšgrupu izspēlēšanas, notiks play off spēles.

Pēc Pasaules čempionāta, visiem treneriem ir paredzēta meistarklase, kuru katru gadu vada kāds no pasaules vadošajiem treneriem. Šogad ir tas gods, ka meistarklasi vadīs mūsu izlases trenere, ratiņtenisa aizsācēja Terēza Stemclava. Tā ir pirmā reize, kad šādu liela mēroga meistarklasi vadīs treneris no Baltijas valstīm!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.