Raksta attēls

Rīgā norisināsies sporta festivāls bērniem un jauniešiem ar invaliditāti

2017.gada 8.novembris \\

Jau 15.novembrī norisināsies grupu un komandu sporta festivāls bērniem un jauniešiem ar invaliditāti „Nāc un sporto sev par prieku”, kurā aicināti pieteikties un piedalīties bērni un jaunieši, kā arī viņu pedagogi.

Festivāls ir unikāla iespēja satikt savus vienaudžus un domubiedrus, kā arī kārtīgi izkustēties un veikt dažādas fiziskas aktivitātes profesionālu treneru un skolotāju pavadībā. Pasākumā ir iespēja piedalīties gan individuālos, gan stafetes sporta veidos un komandu sporta veidos. Bērniem un jauniešiem būs iespēja piedalīties tādās aktivitātēs kā lēkšana tālumā no vietas, futbola bumbas speršana, palēcieni uz vienas kājas, boulings, lēkšana ar virvi un citi. Lai gan ik gadu tiek piedāvāta arī peldēšana, šogad baseina remonta dēļ, peldēšana diemžēl nenotiks.

Pieteikumus uz festivālu gaidīsim līdz 8.novembrim (ieskaitot). Festivāla norises vieta – Elektrum Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela, 6B, Rīga. Aizpildītu pieteikuma anketu lūdzam sūtīt Aijai Kļaviņai uz e-pastu aija@asports.lv

Aicinām visus aktīvi gatavoties un piedalīties!

2017 Nāc un Sporto aktivitātes
2017 Nāc un Sporto nolikums
2017 Nāc un Sporto pieteikuma forma

Pasākums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.