Raksta attēls

Rīgā norisināsties ratiņtenisa turnīrs “Baltic Cup”

2017.gada 22.novembris \\ Ratiņteniss

Jau trešo gadu pēc kārtas Rīgā norisināsies ratiņtenisa turnīrs “Baltic cup”, kurā Latviju pārstāvēs komanda četru cilvēku sastāvā – Ervīns Kāpa. Natalja Novikova, Žanete Vasaraudze un Maksims Voroņeckis. Turnīrs notiks 8. decembrī un ilgs vienu dienu.

Kā ierasts, turnīrs norisināsies Rīgā, Enri Tenisa kluba tenisa kortos Vaidavas ielā 4a, un tajā piedalīsies ratiņtenisisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Ņemot vērā, ka turnīrs notiks jau 3 gadu, visos iepriekšējos gados Latvijas sieviešu komandai ir izdevies daglabāt čempiona titulu, tomēr starp vīriešiem uzvarētāji katru gadu ir citi.

Lai noskaidrotu, kā veicas mūsu sportistiem, kā arī lai viņus atbalstītu sīvajā cīņā pret kaimiņvalstu tenisistiem, aicinām visus tenisa cienītājus, interesentus vai vienkārši atbalstītājus uz ENRI Tenisa kluba tenisa kortiem Vaidavas ielā 4a, kur jau no 8. decembra plkst. 10.00 līdz 18.00 rosīsies ratiņtenisisti. Ja Tevi šis sporta veids aizrauj, tad iesakām vērsties pie Natālijas Novikovas, kas turnīra dienā būs sastopama kortos un labprāt atbildēs uz visiem Tev interesējošajiem jautājumiem!

Latvijas Paralimpiskā komiteja, kā arī Latvijas Ratiņtenisisti izsaka lielu paldies ENRI Tenisa kortiem, kuri ir vieni no aktīvākajiem ratiņtenisa atbalstītājiem Latvijā – bez jums tas nebūtu iespējams!

Pasākums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.