Raksta attēls

Rīgas Internātvidusskolas bērni no peldēšanas sacensībām atgriežas ar 9 medaļām

2018.gada 29.novembris \\ Para peldēšana

No 15. novembra līdz 19. novembrim, Rīgas Internātvidusskolas bērni ar dzirdes traucjumiem devās uz Poznaņu, kur aizvadīja XXII J. Sikorska piemiņas memoriāla sacensības peldēšanā. Komanda no Polijas atbraukusi ar 9 medaļām un 3 jauniem republikas nedzirdīgo peldētāju rekordiem.

Galvenais sacensību mērķis bija ne tikai pārbaudīt skolēnu peldētprasmes un treniņu procesa rezultātus, bet arī gūt sociālo rehabilitāciju, iepazīstot jaunus draugus un līdzīgi domājošos. Poznaņas turnīrā piedalījās komandas no Polijas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Ukrainas, Maskavas un Latvijas – kopā 9 komandas. Latviju Polijā pārstāvēja komanda 18 cilvēku sastāvā, kur 16 no tiem bija skolēni, un 2 pedagogi.

Latvijas komanda sacensību kopvērtējumā izcīnīja 5.vietu, izcīnot 9 medaļas – 1 zelta, 2 sudraba un 6 bronzas medaļas, kā arī 1 gandarījuma medaļu. Medaļas izcīnīja A. Vazdiks, K.Melderis, E.Balodis un T. Siliņa.

“Peldētāji startēja ļoti labi, sasniedzot daudz personīgo rekordu, līdz ar to arī gūstot gandarījumu par ieguldīto darbu. Jāatzīst arī tas, ka skolā sekmīgi notiek paaudžu maiņa, jo liels īpatsvars bija tieši jaunajiem peldētājiem, “ ir pārliecināts treneris J.Puhovs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.