Raksta attēls

Rīgas šoudauna posms

2018.gada 31.janvāris \\ Šoudauns

2018. gada šoudauna sezona Latvijā oficiāli tika atklāta ar Rīgas posmu, Strazdmuižas internātvidusskolā.

Jau pirms šī posma bija skaidrs, ka pirmo reizi kādā no šoudauna posmiem uzvarēs kāds, kuram tas vēl nav izdevies, jo šoreiz nestartēja ne Ziedonis Mazūrs, ne Liene Fībiga, ne Imants Elstiņš.

Jāatzīmē, ka Rīgas posmā dalību ņēma arī Krievijas pārstāve Jūlija Muhortova, kura aizvadīja diezgan veiksmīgu turnīru, aizcīnoties līdz sestajai vietai, cīņā par piekto vieto piekāpjoties Mārtiņam Allim, kuram veiksmīga atgriešanās pēc viena posma izlaišanas.

Šoreiz ne pārāk veiksmīgu turnīru aizvadīja ierasti stabili spēlējošais Andis Briģis, kurš spēlē par 9. vietu piekāpās mazpieredzējušajam Marekam Čakanam.

Savukārt, runājot par godalgoto vietu cīņām risinājās liela cīņa. Par trešo vietu spēlēja Raimonds Briežkalns un Juris Strazdiņš. Līdzīgā spēlē Raimonds tomēr nosargāja uzvaru un ieņēma trešo pozīciju.

Visbeidzot savu pirmo finālu Latvijas čempionāta posmos sagaidīja Skolas pārstāvis Deniss Ovsjaņņikovs, kuram finālā pretī stājās jau kuro reizi finālā spēlējošais Vladislavs Lapčenko. Vladislavs līdz šim bija zaudējis visus savus finālus. Jāsaka, ka šī reize nebija izņēmums.

Finālā pirmo setu gan Vladislavs vinnēja 11-8, tomēr nākamos trīs setus pēc kārtas uzvarēja Deniss 11-6 , 11-4 un 12-4, līdz ar to svinot savu pirmo uzvaru Latvijas šoudauna čempionāta posmos. Lielisks sniegums visa turnīra gaitā zaudējot tikai vienu setu.

Pirmais posms aizvadīts godam. Nākamais atlases posms paredzēts aprīlī Alsviķos, kurā noteikti ceram sagaidīt visu spēcīgāko spēlētāju dalību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.