Raksta attēls

Rīgas svētku laikā, 17. un 18. augustā Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē risināsies BeActive Pludmales spēles – ikvienam, kas vēlas piedzīvot fiziskās aktivitātes mūsdienīgā pludmalē un uz ūdens

2019.gada 16.augusts \\

Spēļu programmā – sacensības, iespēja izmēģināt sporta veidus speciālistu vadībā, paraugdemonstrējumi un izklaidējošas aktivitātes mūsdienīgā pludmalē un ūdenī pavisam 24 sporta veidos.

Divu dienu garumā Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē notiks virkne citas sportiskas aktivitātes. Jebkurš interesents aicināts izmēģināt sev interesējošo sporta veidu tā pārstāvja vadībā, lai spertu pirmo soli izvēlētajā fiziskajā aktivitātē.

Šis dienas ietvaros, Lucavsalā atpūtas parkā, piedalīsies arī paralimpiskie sportisti. 17. augustā notiks paraugdemonstrējumi un izmēģinājumi para šaušanā. Biedrība “LĪDZVĒRTĪBA piedāvā visiem izmēģināt izšaut ar pneimatisko sporta pistoli pa elektronisko mērķi. Savukārt Ratiņtenisisti demonstrēs ratiņtenisam paredzētus ratiņkrēslus un ļaus jebkuram izmēģināt šo sporta veidu.

Tāpat 17. un 18. augustā norisināsies Starptautiskais pludmales sēdvolejbola turnīrs, kur piedalīsies 7 komandas no Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, un Latvijas – šo turnīru apmeklēt un vērot aicināti visi Rīgas iedzīvotāji un viesi!

Spēļu sākums sestdien 17. augustā, 9:30

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.