Raksta attēls

Rihards Snikus Holandē izcīna lieliskus rezultātus

2016.gada 28.janvāris \\ Para iejāde

Latvijas paralimpiskās iejādes sportists Rihards Snikus, kurš no 21.01. līdz 23.01. piedalījās Riodežaneiro kvalifikācijas turnīrā Holandē, kopumā sasniedzis ļoti labus rezultātus, un, lai gan oficiālie rezultāti tiks paziņoti līdz 28.maijam, Riharda iejādes komandas vadītāja Daria Tikhomirova par dalību paraolimpiskajās spēlēs Rio ir noskaņota ļoti optimistiski.

Rihardam turnīrs sākās 21.janvārī, kad viņš piedalījās Team test sacensību disciplīnā, kurā ar zirgu King of The Dance izcīnīja godpilno 3.vietu, iegūstot 70.14% punktus CPEDI3* klasē. Uzvara, tomēr mazāka, turpinājās arī nākamajā turnīra dienā, kad Rihards, spītējot zirga izbīlim no paša atspulga, Individual disciplīnā ieguva 68.33% punktus tādejādi kvalificējoties arī Freestyle sacensībām.

Freestyle sacensības, kurās Rihards ieguva iespēju piedalīties, jo abās iepriekšējās disciplīnās bija uzrādījis labu rezultātu (Freestyle sacensībās piedalās pirmie 6 sportisti), paraolimpietis ieguva 4.vietu ar 70.500% punktiem.

Riharda trenere Olga Šellere, kā arī komandas vadītāja Daria Tikhomirova un Latvijas Paralimpiskā komiteja izsaka milzīgu paldies A/S „Latvijas Valsts meži”, zirga King of the Dance īpašniecei Irīnai Andrusai, iejādes konsultantei Agnesei Kukainei, kā arī Tīraines staļļiem. Tāpat pateicamies arī bankai Citadele un visiem akcijas „Viņi var. Vai varam mēs?” ziedotājiem, bez kuru atbalsta Rihards uz šīm sacensībām nebūtu varējis doties. Atgādināsim, ka Latvijas Paralimpiskās iejādes komanda uz Holandi devusies ar Ford busiņu, kuru mums sagādājuši Inchcape Motors Latvia. Paldies, kopā mūsos ir spēks!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.