Raksta attēls

Rihards Snikus Latvijai izcīna otru sudraba medaļu iejādes sportā

2021.gada 30.augusts \\ Para vieglatlētika

Šodien Tokijas paralimpiskajās spēlēs Rihards Snikus ar godalgoto zirgu King of the Dance Latvijai izcīnīja otru sudraba medaļu paraiejādē. Šodien viņš startēja brīvā stila disciplīnā, kur ieguva otro labāko tiesnešu novērtējumu 82,087%.

Zelta medaļu ar novērtējumu 86,927% izcīnīja ASV sportiste Roksena Tranela (Roxanne Trunnell). Bet bronzas medaļu ar novērtējumu 81,100% izcīnīja Itālijas sportiste Sara Morganti (Sara Morganti).

Jau vēstīts, ka piektdien, 27. augustā, Rihards Snikus ar godalgoto zirgu King of the Dance Tokijas paralimpiskajās spēlēs paraiejādes individuālajās sacensībās izcīnīja sudraba medaļu.

Līdz ar to Latvijas sportisti līdz šim paralimpiskajās spēlēs ir izcīnījuši četras medaļas: Rihards Snikus izcīnījis divas sudraba medaļas, sudraba medaļu diska mešanā izcīnīja arī vieglatlēte Diāna Dadzīte, un bronzas medaļu diska mešanā izcīnīja Aigars Apinis.

Paralimpiskās spēles turpināsies līdz 5. septembrim, un turpmākajās dienās Latvijas sportistiem gaidāmas vēl trīs sacensības – Diānai Dadzītei šķēpa mešanā, Ievai Mellei loka šaušanā un Edgaram Bergam – lodes grūšanā.

Sacensībām un informācijai par sportistu rezultātiem aicinām sekot līdzi mūsu mājaslapā (pieejama spēļu tiešraide), kā arī LTV7, REplay.lv un Latvijas Paralimpiskās komitejas Facebook un Instagram kontos.

Plašāka informācija par sacensību laikiem: https://www.lpkomiteja.lv/tokyo-2020/

Pasākums

Paralimpiskās spēles Tokyo 2020
2021.gada 24.augusts līdz 2021.gada 5.septembris

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.