Raksta attēls

Rihards Snikus Nīderlandē izcīna trīs uzvaras para iejādes sacensībās

2023.gada 31.jūlijs \\ Para iejāde

Latvijas paralimpietis Rihards Snikus aizvadītajā nedēļas nogalē Nīderlandē izcīnīja trīs uzvaras “CPEDI 3*” līmeņa sacensībās, iezīmējot nopietnu pieteikumu medaļu pozīcijām Parīzes Paralimpiskajās spēlēs, kas notiks 2024.gada vasarā.

Snikus uz sacensībām devās kopā ar diviem zirgiem – zirgu King Of The Dance (īpašniece Irina Andrusa) un zirgu Adeira (īpašniece Gaļina Musiņa). Pirmajā sacensību dienā “Grand prix A”, startējot ar abiem zirgiem, Rihardam izdevās izcīnīt 1.vietu ar zirgu King of the Dance, sasniedzot vērtējumu 75,694%. Savukārt ar zirgu Adeira Rihards ierindojās 8.vietā ar vērtējumu 67,500%.

“Grade I – Grand Prix B” sacensībās ar “King Of The Dance” vērtējums 76,667% deva vēl vienu pirmo vietu un ar “Adeira” 63,680% ļāva ierindoties devītajā pozīcijā.

Snikus ar zirgu “King Of The Dance” startēja arī “Grade I” Freestyle kategorijā, un arī šeit viņam pirmā vieta, gūstot vērtējumu 78,756%.

Aprīlī sacensībās Beļģijā Snikus sasniegtie rezultāti ļāva viņam ne tikai izpildīt normatīvu Parīzes Paralimpiskajām spēlēm, bet arī iegūt ceļazīmi uz prestižajām sacensībām.

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.