Raksta attēls

Rihards Snikus no Nīderlandes atgriežas ar diviem sudrabiem un vienu bronzu

2019.gada 10.jūnijs \\ Para iejāde

Paralimpiskās iejādes sportists Rihards Snikus no 6.jūnija līdz 9.jūnijam piedalījās Para iejādes sacensībās Nīderlandē, kur bija devies ar diviem zirgiem – King of the Dance un Millenium. Startējot kopumā visās trīs sacensību disciplīnās, Rihards izcīnīja divas 2.vietas un vienu 3.vietu.

Pirmā sacensību dienā, 6.jūnijā, Rihards izcīnīja 3.vietu ar King of the Dance ar personīgo rekordu 74,524%, savukārt ar zirgu Millenium šajā pašā kategorijā – 4.vieta ar rezultātu 74,345%, tikai ar pavisam nelielu rezultāta atšķirību atpaliekot no 2.vietas.

Piedaloties Individual Championship kategorijā, Rihards ar zirgu King of the Dance izcīnīja 2.vietu, sasniedzot rezultātu 74,345%, savukārt 5.vieta ar zirgu Millenium un rezultātu 72,875%.

Labie rezultāti nodrošināja Riharda startu arī Freestyle disciplīnā, kurā ar izcilu rezultātu Rihards izcīnīja 2.vietu, sasniedzot 77,378% punktus.

Vēlamies pateikt lielu paldies Rihardam, kā arī viņa komandai – Kasparam Iesaliņam, Dariai Tikhomirovai, Ilzei Zeltiņai, Agnesei Kukainei, Irinai Andrusai un abiem četrkājainajiem sacensību dalībniekiem – King of the Dance un Millenium.

Pasākums

CPEDI 3* Kronenberg (NED)
2019.gada 6.jūnijs līdz 2019.gada 9.jūnijs

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.