Raksta attēls

Rihards Snikus pārtrauc sadarbību ar zirgu King of The Dance

2018.gada 23.janvāris \\ Para iejāde

Balstoties uz abpusējas vienošanās, kas notikusi starp sportistu Rihardu Snikus un viņa komandu, kā arī pamatojoties uz Latvijas Paralimpiskās komitejas valdes sēdes lēmumu, 22. janvārī paralimpiskās iejādes sportists Rihards Snikus pārtraucis sadarbību ar viņa sacensību partneri, zirgu „King of the Dance”, kas nozīmē arī sportista izstāšanos no Latvijas Paralimpiskas vienības.

Lēmums par sportista izslēgšanu no Latvijas Paralimpiskās vienības pieņemts, jo Rihards panākumus guvis, esot kopā kā komanda ar zirgu King of the Dance. Sākot startēt ar jaunu zirgu, visi iepriekšējie sasniegumi tiek ierakstīti vēstures lapās, kā augsti un vērā ņemami sasniegumi. Par to, kas sasniegts līdz šim, Latvijas Paralimpiskā komiteja izsaka lielu pateicību, nu jau bijušajai para iejādes komandai – paralimpietim un sportistam Rihardam Snikusam, trenerei Olgai Šellerei, komandas menedžerei un trenerei Dariai Tikhomirovai, zirga King of The Dance īpašniecei Irinai Andrusai, iejādes trenerei Agnesei Kukainei, Zanei Apiņai, Kasparam Iesaliņam. Paldies arī Latvijas Jātnieku federācijas iejādes sekcijas vadītājai un Ģenerālsekretāres palīdzei Anitai Mangalei.

Sadarbības beigšana gan nenozīmē sportista karjeras pārtraukšanu – Rihards Snikus plāno trenēties un piedalīties sacensībās, tomēr tam tiks izmantots cits sacensību zirgs – Karls, kas šobrīd mājo Jātnieku kluba “Telfas” staļļos Baldonē. Sportista trenere arī turpmāk būs Olga Šellere.

Daria Tikhomirova, kā arī zirga King of the Dance īpašniece Irina Andrusa ir atvērta jaunai sadarbībai ar potenciālajiem paralimpiskās iejādes sportistiem. Vairāk informācijas, zvanot Dariai Tikhomirovai pa tālruni 29277923.

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.