Raksta attēls

Rihards Snikus piedalīsies Pasaules elites iejādes sacensībās

2016.gada 1.marts \\ Para iejāde

Ņemot vērā Latvijas paralimpieša un paralimpiskās iejādes sportista Riharda Snikus panākumus Holandē, kur sportists veiksmīgi vairākkārt ierindojās 3.vietā, kā arī 4.vietā, Rihards ar savu komandu – treneri Olgu Šelleri, komandas vadītāju Dariu Tikhomirovu, zirgkopi Zani Apiņu, kā arī uzticamo zirgu – King of the Dance, uzaicināti piedalīties prestižās paralimpiskās iejādes sacensībās, kuras norisināsies Kataras galvaspilsētā Dohā, no 2.marta līdz 5.martam.

Komanda savu ceļu uzsāka jau 25. februārī, kas no Tīraines staļļiem, zirgs King of The Dance kopā ar savu zirgkopēju Z. Apiņu, bija jānogādā uz pieturas punktu Nīderlandē, Gelissen Paardentran sport BV staļļos, savukārt gala punkts komandai četru cilvēku sastāvā ir plānots 29. februārī, kad visiem jātiekas Dohas lidostā.

Sacensības norisināsies no 2.marta līdz 5.martam, un, lai gan iegūtie punkti neskaitīsies klāt Riodežaneiro Paralimpisko spēļu reitingam, šī būs lieliska pieredze ne tikai Rihardam, bet arī zirgam King of the Dance, kuriem būs iespēja izbaudīt ne tikai Dohas svelmi, bet gūt pieredzi arī garojos lidojumus. Sacensību izmaksas sedz Kataras Paralimpiskā komiteja.

Latvijas Paralimpiskā komiteja izsaka lielu paldies SIA Inchcape Motors Latvia, kā arī Irinai Andrusai, kura ir zirga King of the Dance īpašniece. Tāpat paldies šoferim Kasparam Iesaliņam par izturību un atbalstītājiem par īkšķu turēšanu! Latvijas Paralimpiskā komiteja novēl paralimpiskās iejādes komandai veiksmi un izturību!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.