Raksta attēls

Rihards Snikus rāda klasi Beļģijā, izcīnot trīs nozīmīgas uzvaras

2019.gada 20.maijs \\

No 26.aprīļa līdz 28.aprīlim Beļģijā norisinājās nozīmīgas paralimpiskās iejādes sacensības Waregem CPEDI3*, kurās piedalījās arī Latvijā labākais para iejādes sportists Rihards Snikus kopā ar komandu un savu uzticamo partneri King Of the Dance. Sportists, rādot izcilu sniegumu, trīs sacensību laikā izcīnījis divas zelta un vienu sudraba godalgu, kas ir nozīmīgs solis ceļā uz Tokijas Paralimpiskajām spēlēm.

Pirmo startu Rihards aizvadīja 26.aprīlī, startējot Team test kategorijā. Rihards 15 dalībnieku konkurencē izcīnīja 2.labāko rezultātu – 73.071%, tikai ar pavisam nelielu punktu skaitu atpaliekot no 1.vietas ieguvējas, somietes Katjas Karjalaineneas (Katja Karjalainen), kura sacensības pabeidza ar rezultātu 73.179%.

Otrais starts notika jau nākamajā dienā, 27. aprīlī, individuālajā disciplīnā. Ar savu zirgu King of the Dance Rihards startēja izcili, izcīnot zelta godalgu ar patiesi augstu rezultātu 75.107%. 2.vietā Somijas pārstāve Katja Karjalainena ar zirgu Dr Doolittle un rezultātu 73.714%, bet 3.vietā Laurensija Tana (Laurentia Tan) no Singapūras ar zirgu Fuerst Sherlock, ar rezultātu 73.571%.

Ņemot vērā panākumus individuālajā disciplīnā, Rihardam bija iespēja startēt arī Freestyle disciplīnā, kuras sacensības notika nākamajā dienā. Rihards Snikus rādīja klasi, izcīnot savas karjeras vienu no labākajiem rezultātiem – 78.053%, nodrošinot sev zelta godalgu un noslēdzot sacensības ar patiesi izciliem rezultātiem.

Vēlamies pateikties Rihardam Snikus, Darijai Tikhomirovai, Irinai Andrusai, Agnesei Kukainei, Kasparam Iesaliņam, kā arī izcilajam zirgam King of the Dance.

Pasākums

Starptautiskās sacensības para iejāde CPEDI3*
2019.gada 26.aprīlis līdz 2019.gada 28.aprīlis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.