Raksta attēls

Rihards Snikus un restorāns “Hercogs” aicina uz labdarības banču

2018.gada 25.jūnijs \\

Lai iegūtu nepieciešamo summu dalībai Pasaules čempionātam para-iejādē, ģimenes restorāns “Hercogs” Mārupē 30. jūnijā aicina apmeklēt labdarības branču jeb vēlās brokastis para-iejādes sportista Riharda Snikus atbalstam. Visi par branču samaksātie līdzekļi tiks novirzīti sportista un viņa komandas transporta un dalības maksas segšanai.

Branča laikā ģimenes restorānā “Hercogs” būs iespēja aplūkot Riharda karjeras spilgtākos fotomirkļus un relikvijas, kā arī piedalīties nelielā izsolē, savā īpašumā iegūstot vienu no Riharda Snikus partnera King of The Dance pakaviem, kuri zirgam bija apauti Eiropas čempionātā, kad abi izcīnīja 2.vietu.

Par gardiem ēdieniem un patīkamu noskaņu rūpēsies restorāna “Hercogs” īpašnieks Andris Rūmītis un viņa komanda. Uz jautājumu, kādēļ piekritis šādam pasākumam, restorāna saimnieks atzīst – jūtos atbildīgs par Mārupes un citas tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem. Ja man būs kaut mazākā iespēja, vienmēr centīšos palīdzēt. Ticu, ka kaut ko iegūt var tikai dodot. Labdarības akcijas Andris Rūmītis un viņa komanda atbalsta ik gadus, atbalstot bērnu namus un bērnus, kas palikuši bez savu vecāku gādības, vācot privātus ziedojumus ģimenēm.

Savu dalību vēlajās brokastīs aicinām pieteikt iepriekš, zvanot pa tālruni +371 29106538 vai +371 67304187, vai rakstot uz e-pastu info@hercogsm.lv. Restorāns “Hercogs” atrodas Mārupē, Vītiņu ielā 4. Papildu info: http://www.hercogi.lv/.

Pasaules čempionātu paralimpiskajā iejādē norisināsies no 11. septembra līdz 26. septembrim Amerikas Savienotajās Valstīs. Šī brīža aptuvenie aprēķini liecina, ka zirga transportēšana (transports, lidojums, apkope, līdzi ņemamā bagāža) un komandas dalība izmaksā apmēram 21 tūkstoti eiro. Kopš aicinājuma ziedot līdzekļus Riharda Snikus dalībai šajā prestižajā čempionātā, līdz šim saziedoti € 4780, kas ir 24% no visas nepieciešamās summas.

Rihards Snikus ir ilggadējs Paralimpietis, kurš startējis Londonas Vasaras Paralimpiskajās spēlēs, izcīnot 4.vietu pasaulē, un Riodežaneiro Vasaras Paralimpiskajās spēlēs, kļūstot par 5.labāko paralimpiskās iejādes meistaru savā invaliditātes klasē. 2017. gadā Rihards izcīnīja 2.vietu paralimpiskās iejādes Eiropas čempionātā. Rihards Snikus ir vienīgais Latvijas sportists (olimpiskais/paralimpiskais), kas jebkad piedalījies tik augsta līmeņa sacensībās, nesot Latvijas vārdu pasaulē.

Ziedojumiem:
Banka: Citadele
Saņēmējs: Latvijas Paralimpiskā komiteja
Bankas konta numurs: LV61PARX0004929600005
Mērķis: Rihardam Snikus

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.