Raksta attēls

Rimi atbalstīs Latvijas Paralimpisko komiteju, ziedojot bērnu un jauniešu sportam reģionos

2024.gada 3.jūlijs \\

Olimpiskās un paralimpiskās vasaras noskaņas ienāk arī Latvijas sporta ikdienā: lai atbalstītu treniņu organizēšanu reģionos bērniem un jauniešiem ar invaliditāti, Rimi Latvia novirzīs Latvijas Paralimpiskajai komitejai 10 centus no katras kafijas, tējas vai jebkura cita karstā dzēriena krūzes, kuru no 1. jūlija līdz 31. augustam pircēji iegādāsies Rimi veikalos. 

Sports un fiziskas aktivitātes vajadzīgas ne tikai veselības un labsajūtas uzturēšanai; bērniem un jauniešiem tas palīdz attīstīties un sniedz sajūtu, ka viņi spēj paveikt lielas lietas. Sevišķi svarīgi tas ir bērniem un jauniešiem ar invaliditāti. Šobrīd Latvijas Paralimpiskā komiteja var nodrošināt treniņus apmēram 200 bērniem un jauniešiem visā Latvijā, attīstot vispārējo fizisko sagatavotību un iepazīstinot ar dažādiem sporta veidiem. Viņu dzīvē sporta treniņiem ir arī sociāla nozīme, jo dalībniekiem ir iespēja lieliski pavadīt laiku kopā ar vienaudžiem un līdzīgi domājošajiem, vecākiem – savstarpēji dalīties pieredzē un apmainīties ar informāciju, bet sabiedrībai – lauzt stereotipus par to, ko var un ko nevar cilvēks ar invaliditāti. Atkarībā no sporta veida pieejami 4 – 5 treneri un 2 – 4 atbildīgie par parasporta attīstību konkrētajā reģionā. 

“Gadu gaitā esam konstatējuši, ka lielākās problēmas sasniedzamības un parasporta pieejamības ziņā ir tieši reģionos – gan tādēļ, ka trūkst sportam piemērotas infrastruktūras, gan tādēļ, ka nav tik daudz treneru, kuri būtu gatavi uzņemties rūpes un ilgtermiņā organizēt treniņus. Pēdējos piecos gados esam pievērsuši īpašu uzmanību tieši šai aktualitātei, attīstot sava veida filiāles visā Latvijā un radot sportošanas iespējas lielākajās Latvijas pilsētās. Šādi varam sasniegt tieši bērnus un jauniešus, kuri profesionālā sporta nākotnei ir īpaši vajadzīgi,” stāsta Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsekretāre Liene Apine

Ziedojums no Rimi pircēju iegādātajiem karstajiem dzērieniem tiks novirzīts parasporta attīstībai reģionos, palīdzot segt treneru darba izmaksas, telpu īri, nepieciešamā inventāra iegādi un apmaksājot ceļa izdevumus bērniem un jauniešiem, kuri pievienojas treniņiem no kādas attālākas pilsētas. 

Rimi jau izsenis iedvesmo sabiedrību un arī bērnus aktīvam dzīvesveidam, gan kopā ar Latvijas Olimpisko komiteju turot īkšķus par mūsu sportistiem ceļā uz Parīzes Olimpiskajām spēlēm, gan veicinot skriešanas popularitāti kopā ar Rimi Rīga maratonu un citām aktivitātēm. Turklāt veselība un fiziskā sagatavotība ir svarīga katram – arī cilvēkam ar invaliditāti. Un kad gan vēl labāk veidot ieradumu ikdienā nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, ja ne bērnībā? Ļausim uzmirdzēt jaunajiem talantiem! Līdzīgi kā citās kampaņās līdzcilvēku atbalstam, arī šoreiz ceram uz mūsu pircēju sirsnīgu atsaucību un novēlam aizraujoši sportisku vasaru ikvienam!” pauž Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Kampaņu iespējams atbalstīt, no 1. jūlija līdz 31. augustam iegādājoties kafiju, tēju vai jebkuru citu karsto dzērienu visos Rimi veikalos visā Latvijā, kuros pieejami karstie dzērieni.

Par Rimi Latvia

Rimi Latvia ir vadošais pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 130 dažādu formātu veikaliem visā Latvijā (Rimi Hyper, Rimi Super, Rimi Mini un Rimi Express).  Kopš 2019. gada darbību uzsācis arī Rimi e-veikals, nodrošinot ērtu produktu iegādi internetā un piegādi vairākos Latvijas reģionos. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 5800 darbinieku. Rimi misija ir atbalstīt veselīgas un videi draudzīgas izvēles, padarot katru dienu arvien labāku mūsu pircējiem. Rimi Latvia ir daļa no uzņēmuma Rimi Baltic, kas apvieno vairāk nekā 290 Rimi veikalu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Vairāk: https://www.rimi.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.