Raksta attēls

Riodežaneiro jau gatavs maģiskajam 2016. gadam!

2016.gada 5.janvāris \\

Ar 25 testa pasākumiem, diviem lāpu nešanas ģenerālmēģinājumiem un Olimpiskajām, kā arī Paralimpiskajām spēlēm, šis, 2016.gads, Brazīlijai solās kļūt par ļoti maģisku un veiksmīgu gadu! Vēl tikai mazāk par 250 dienām un Riodežaneiro savās mājās uzņems sportistus no visas pasaules, kuri spēkiem mērosies dažādos sporta veidos un disciplīnās, cenšoties sasniegt visaugstākās virsotnes.

Olimpiskā lāpa tiks iedegta 21.aprīlī, Grieķijas pilsētā Olimpijā, kas tiek uzskatīta par Olimpisko spēļu izcelsmes vietu, savukārt plānots, ka nedziestošā lāpa Brazīlijā nonāks 3.maijā. Apmēram 12 tūkstoši lāpu nesēji uzsāks ceļu caur 300 valstīm un pilsētām, lai pēc 100 dienu ilga ceļa, lāpa tiktu nogādāta slavenajā Maracana stadionā. 5.augustā lāpa iedegs Olimpisko lāpu stadionā.

Riodežaneiro Olimpiskais stadions 24.jūlijā savas durvis visiem vērs vaļā 10,500 tūkstošiem sportistu no 206 valstīm. Plānots, ka Olimpiskais ciemats būs kā vesela pilsēta, kurā būs pieejamas brīvā laika aktivitātes, ēdiens no visām pasaules virtuvēm, kā arī veikali un visu reliģiju pārstāvju lūgšanās vietas.

Uz Riodežaneiro Paralimpiskajām spēlēm, kuras norisināsies no 5.septembra līdz 18.augustam, dosies arī delegācija no Latvijas, tomēr precīzs delegācijas sastāvs tiks noteikts maijā.

Informācija iegūta: http://www.paralympic.org/news/it-s-showtime-rio-de-janeiro-ready-magical-2016

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.