Raksta attēls

Riteņbraucējs Oskars Gailišs piedalās Pasaules kausa posma sacensībās Itālijā

2019.gada 28.maijs \\ Para riteņbraukšana

No 10.maija līdz 12.maijam norisinājās Para riteņbraukšanas sacensības Itālijā, Corridonia, kurās piedalījās arī Lavijas pārstāvis Oskars Gailišs.

10.maijā Oskars startēja individuālajā braucienā, pieveicot 27 km jeb 3 apļus pa pilsētas ielām. Sportists startēja ar grupas brauciena divriteni, kam bija aizmugurējais diska rats.

“Treniņā ar tādu salikumu ričukam trase bija izbraukta. Bet sacensībās pa visam citi ātrumi un adrenalīns. Jau paņemot startu, pārāk ātri gribējās izbraukt 180 grādu pagriezienu. Līdz ar to sanāca nepatīkama “driftošana”. Kā arī pārāk piesardzīgi, pēc šādas izslīdēšanās laidos lejā nākamajā, stāvajā nobraucienā. Otro apli iesākot, pārāk strauji mēģināju ierakstīties otrajā pagriezienā no kalna uz leju. Lai neieskrietu mājas sienā, nācās pat izsprādzēt kāju no pedāļa. Bet tas gan nav iemesls attaisnot savu sniegumu,” par sacensību norisi stāsta Oskars.

Šajās sacensībās sportists ierindojās 11.vietā.

12.maijā Oskars Gailišs startēja Pasaules kausa posma sacensībās grupu braucienā, veicot 81 km distanci pa pilsētas ielām.

Stāstot par savu startu šajā dienā, Oskars iezīmē rudenīgos laika apstākļus – +9 grādi, lietus. Pašā sākumā sportists zaudēja kontaktu ar vadošajiem sportistiem, taču beigās viņam bija iespēja cīnīties par 7.-11. vietu. Diemžēl, sportists atzina savu sāncenšu pārākumu un samierinājās ar 11.vietu, paliekot bez UCI ieskaites punktiem.

Pasākums

UCI šosejas para riteņbraukšanas Pasaules kauss
2019.gada 9.maijs līdz 2019.gada 12.maijs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.