Raksta attēls

Skipa Ojāra Brieža kērlinga kluba “Rīga” komanda kļūst par Latvijas čempioniem ratiņkērlingā

2024.gada 24.aprīlis \\ Ratiņkērlings

Trešdien, Latvijas čempionātā kērlingā trešajā mačā ar 5:4 uzvaru svinēja Aleksandra Dimbovska vadītā paralimpiskās kērlinga apvienības “Alliance” vienība, bet ceturtajā spēlē ar 6:3 pārāka bija KKR/Briedis komanda, kas sērijā līdz trīs panākumiem panāca 3-1.

Otrdien pirmajās divās spēlēs KKR/Briedis uzvarēja ar 8:5 un 11:4.

Brieža vadītajai komandā sākotnējais sastāvs bija tieši tāds pats kā pagājušā gada čempionātā, bet ārējo apstākļu dēļ nevarēja spēlēt Linda Meijere, viņas vietā komandai pievienojoties Poļinai Rožkovai. Šī komanda marta sākumā izcīnīja piekto vietu pasaules čempionātā, iegūstot Latvijai punktus paralimpisko spēļu kvalifikācijā.

Dimbovskis pēc viena gada pārtraukuma uzņēmies skipa lomu Paralimpiskās kērlinga apvienības “Alliance” komandai. Iepriekšējā gadā viņš atlaba pēc iegūtās traumas Kanādā. Kā jaunpienācējs komandā bija Andrejs Dimants, kuram šis bija pirmais čempionāts ar komandu.

Komandu sastāvi:

KKR/Briedis: Ojārs Briedis, Agris Lasmans, Sergejs Djačenko, Poļina Rožkova, Jūlija Pavlovska-Killiane, treneris Rihards Jeske.

ALL/Dimbovskis: Aleksandrs Dimbovskis, Aleksandrs Vitohins, Andrejs Dimants, Gaļina Pavlova, Irīna Gorbaņa-Janeviča, treneris Kirills Savuškins.

Avots: LETA

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.