Šodien Eiropas čempionātā vieglatlētikā startēja no Latvijas trīs sportisti un tika iegūtas divas medaļas. Apsveicam ar veiksmīgajiem startiem.

2016.gada 14.jūnijs \\ Para vieglatlētika

Spītējot lielajam karstumam, kas valdīja stadionā Latvijas sportisti to paveica, divi personīgie rekordi, divas medaļas Latvijas paralimpisko vieglatlētu komandas pūrā un viena piektā vieta šķēpmešanā. Diāna Dadzīte – BRONZA diska mešanā /20.77m/, Dmitrijs Silovs – SUDRABS lodes grūšanā /13,17m/ un Andrejs Filipavičs 5. vieta šķēpmešanā /27,59/ .

Itālijā notiekošajā Eiropas čempionātā startē 600 vieglatlēti no 36 valstīm, tai skaitā arī no Latvijas, kuru šajā Eiropas čempionātā pārstāv šķēpmetēja, Eiropas čempione lodes grūšanā un diska metēja Diāna Dadzīte, uz doto brīdi Eiropas rekordists un čempions šķēpmešanā, un lodes grūdējs Dmitrijs Silovs, šķēpmetējs Edgars Kļaviņš, šķēpmetējs Andrejs Filipavičs, tāllēcējs – Armands Gūtmanis.

16. junijā Diāna Dadzīte startēs arī šķēpmešanā, sekojiet līdzi rezultātiem. Tas būs pēdējais starts Eiropas čempionātā Latvijas sportistiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.