Raksta attēls

Šoudauna čempionāts komandām 2017

2017.gada 21.novembris \\ Šoudauns

Šoudauna sezona Latvijā tika noslēgta ar komandu sacensībām Liepājā. Šogad sacensībām pieteicās veselas 8 komandas, pie tam jāņem vērā, ka šoreiz nestartēja mūsu šoudauna līderi Liene Fībiga un Ziedonis Mazūrs. Tomēr tas nemazināja sacensību intrigu un aizrautību.

Tika izspēlēts apļa turnīrs, kur 28 spēlēs tika noskaidroti godalgoto vietu ieguvēji. Interesantā cīņā izkristalizējās piecas stiprākās komandas. Kā piektie ar 4 uzvarām finišēja komanda “Senjori Plus”. Četras uzvaras izcīnīja arī komanda “Knauķi”, tomēr pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē ieguva ceturto vietu.

Godalgoto vietu sadalījums sekojošs: vietējā komanda “Kaijas” uzvarēja 5 spēlēs un ieguva trešo vietu. Ar uzvaru savstarpējā spēlē un arī 5 punktiem pie otrās vietas turnīrā tika “Skola1”. Par šī gada Latvijas čempioniem kļuva Liepājas pirmā komanda “Juraks”, kuriem izdevās apliecināt savu favorītu statusu un izcīnīt uzvaras visās 7 spēlēs. Jāatzīmē vēlreiz “Juraks” sastāvu – Juris Strazdiņš, Raimonds Briežkalns un Ksenija Volkova.

Jācer, ka arī nākamgad komandu sacensībās piedalīsies tikpat kupls dalībnieku sastāvs.

Līdz ar to raibā šoudauna sezona Latvijā oficiāli ir noslēgta. Tagad var ievilkt elpu un tad jau sākt domāt par jauno sezonu.

Pasākums

LNSS Šovdauna čempionāts komandām
2017.gada 11.novembris līdz 2017.gada 12.novembris

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.