Sporta namā „Daugava” pulcēsies peldētāji no 11 valstīm

2017.gada 10.februāris \\ Para peldēšana

Sestdien, 11.februārī, Rīgas Sporta namā „Daugava” sāksies ikgadējās starptautiskās sacensības peldēšanā, kas šogad pulcēs peldētgribētājus no 10 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Zviedrijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Amerikas, Nīderlandes, kā arī Brazīlijas, kuru pārstāvēs olimpiete, peldētāja Brenda Tilka.

Plānots, ka šajās sacensībās piedalīsies arī mūsu peldētājs Jānis Plotnieks, kurš pirmo reizi Paralimpiskajās spēlēs debitēja 2012.gadā, izcīnot 8.vietu savā klasē. Plotnieks startēja arī Riodežaneiro Vasaras paralimpiādē, tomēr stiprās priekšpeldējumu grupas dēļ finālam kvalificēties neizdevās.

„Riga Amber cup” ir starptautiska mēroga sacensības, kas jau devīto reizi apvieno visus peldētājus no Eiropas un Latvijai tuvākajām valstīm vienās no lielākajām sacensībām Baltijā.

Sacensības ilgst divas dienas – 11.02. un 12.02. Sacensību sākums ir plkst. 10.00. Uz tām laipni aicināti ierasties sportisti, amatieri, atbalstītāji vai vienkārši vērotāji – visi mīļi gaidīti!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.