Raksta attēls

Sporta nometnes baikeru – moto stilā atklāšana

2019.gada 1.augusts \\ Ratiņteniss

1.augustā, Vaivaros notiks neparasti svētki – sporta- atveseļošanas bērnu paralimpiskās ratiņtenisa komandas Tennis for Everyone nometnes atklāšana.

Šis pasākums, ka arī pati nometne notiks nacionālajā Rehabilitācijas Centrā “Vaivari”. Šogad uz svinīgo daļu ir ielūgti sportisti – sacīkšu braucēji un baikeri no trim Jūrmalas motoklubiem, notiks sporta motociklu šovs, neformālā komunicēšanās ar brutāliem baikeriem, fotosesija, un, protams, neiztiks bez pārsteigumiem, tajā skaitā – izpildīsies daudzu bērnu sapnis – izbraukt ar īsto motociklu. Organizatori sagatavoja divu nedēļu programmu, piesātinātu ar dažādiem pasākumiem, neviens negarlaikosies. Daudzveidīga sporta un atveseļošanas programma papildināsies ar šovu, interesantu tikšanos ar sporta zvaigznēm, interaktīvo izklaižu kaleidoskops, kas uz ilgu laiku paliks atmiņā, bet neatklāsim visus noslēpumus, saglabāsim intrigu! Ar sporta – atveseļošanas nometnes paralimpiskās ratiņtenisa komandas Tennis for everyone.lv programmu var iepazīties komandas lapā feisbukā.

https://www.facebook.com/Tennis-for-everyone-LV-359878934364500/

Nometni atbalsta: Latvijas Paralimpiskā Komiteja, NRC Vaivari, Latvijas Tenisa Savienība, Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija, Latvijas Basketbola Savienība, Latvijas Motoklubu Asociācija un Jūrmalas motoklūbu Adventure Team Latvia , Jurmalas Delveri un Supermoto Banda.

Projekta mērķis – ne tikai dot jauniem sportistiem iespēju atpūsties un trenēties, bet arī piesaistīt komandā jaunus dalībniekus, paplašināt treneru un sponsoru skaitu. Mēs ielūdzam piedalīties pasākumos visus interesentus. Visi pasākumi ir atklāti, mēs priecāsimies redzēt katru, kurš nāks, lai dalīt ar mums prieku no sporta un atbalstīs komandu ar saviem resursiem.

Papildu info: 29474302 – Nataļja Novikova – organizatore

novikova@kompit.lv

t. 20016563 – Nina Tovstonogova – projekta menedžere

tnina@inbox.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.