Stājhokejs noslēdz sezonu ar 6.vietu

2017.gada 17.maijs \\ Stājhokejs

Kamēr ratiņbasketbolistu un sēdvolejbolistu sezona ir plaukumā, tuvojoties vasarai sezona beidzas mūsu stājhokejistiem, kuri vairāku mēnešu garumā katra mēneša brīvdienas pavadīja hokeja hallē, lai mērotos spēkiem ar amatieru hokeja komandām.

Šis gads stājhokejistiem bijis ražens, turklāt baudītas ne tikai uzvaras, bet arī zaudējumi. Neskatoties uz to, ka stājhokeja komandā spēlē cilvēki ar kustību traucējumiem, piemēram, rokas amputācijām, komanda tomēr spēja veiksmīgi kvalificēties play-off turnīram, kurā aizvadīja 3 spēles pret komandu “Bokova” – vienu spēli uzvarot ar 3:1, bet atlikušās divas zaudējot ar 2:5 un 0:4, “Bokova” kvalificējās tālākai cīņai par godalgotām vietām, savukārt stajhokeja komanda ierindojās 6.vietā turnīrā.

Turpmākie stājhokeja komandas plāni ir saistīti ar gatavošanos Amatieru Hokeja līgas sezonas atklāšanai septembrī, kā arī vēlā rudenī doties uz Tallinu, lai mērotos spēkiem ar Somijas Stājhokeja izlasi.

Ja arī Tu vēlies iesaistīties stājhokejā, Tevi interesē ātrs un straujšs sporta veids, kā arī tad, ja esi nolēmis pamēģināt ko jaunu, sazinies ar Stājhokeja izlases treneri Oļegu Kameņevu +371 27895622. Spēles norisinās gluži kā jebkura cita hokeja spēle ar trim periodiem 20 minūšu garumā. Stājhokejs paredzēts cilvēkiem ar dažādiem kustību traucējiem, piemēram, amputācijām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.