Raksta attēls

Starptautiskā Paralimpiskā komiteja gatavojas Pekinas Ziemas paralimpiskajām spēlēm

2018.gada 11.jūlijs \\

Lai gan Pjončanas Ziemas Olimpiskās un Paralimpiskās spēles ir teju tikko noslēgušās, norit aktīvi darbi, lai gatavotos 2022. gada Pekinas Ziemas Paralimpiskajām spēlēm.

Nupat starp galveno organizatoru komiteju un Starptautisko Paralimpisko komiteju tika noslēgts līgums par potenciālajām spēļu norises vietām. Sanāksmes laikā Starptautiskās Paralimpiskās komitejas valde vienojās gan par galveno organizatoru sastāvu, gan apstiprināja iepriekšējo Starptautiskās Paralimpiskās komitejas prezidentu Seru Filipu Kreivenu kā galveno sadarbības veicinātāju starp uzņēmumu Toyota un Starptautisko Paralimpisko komiteju.

Tāpat šajā tikšanās reizē tika aplūkota iespēja Paralimpisko spēļu programmā iekļaut Para-bobbleju, kas popularitāti guvis arī Latvijā. Lēmums par to, vai para-bobslejs tiks iekļauts paralimpisko spēļu programmā, atlikts uz šī gada septembri.

Starptautiskās Paralimpiskās komitejas darbinieki apsprieda arī Krievijas Nacionālās Paralimpiskās komitejas darbības apturēšanu un to, vai šobrīd pret šo nacionālo organizāciju sankcijas atcelt, tomēr šobrīd nav redzams nekāds progress no Krievijas sportistu un galveno pārstāvju puses, tādēļ nolemts sankcijas neapturēt.

Nākamā Starptautiskās Paralimpiskās komitejas tikšanās plānota šī gada septembrī, Spānijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.