Raksta attēls

Starptautiskais ratiņtenisa turnīrs “Vilnius open 2021”

2021.gada 17.augusts \\ Ratiņteniss

14. un 15. augustā norisinājās ITF Futures sērijas ratiņtenisa turnīrs Vilnuis Open 2021, kurā piedalījās arī mūsu ratiņtenisa spēlētāji. Turnīrā piedalījās 6 vīrieši un 3 sievietes no Latvijas.

Vīrieši:

  • Ervīns Kāpa
  • Maksims Voroņeckis
  • Daniels Nikiforovs
  • Daņila Čebotars
  • Fricis Gustavs Alliks
  • Tomass Jēkabsons

Sievietes:

  • Žanete Vasaraudze Gailīte
  • Diāna Ņikiforova
  • Diāna Kraukle

Sieviešu turnīra jau pirmajā kārtā tikās abas Latvijas labākās ratiņtenisa izlases spēlētājas – Latvijas pirmā rakete Žanete Vasaraudze- Gailīte un otrā Diāna Ņikiforova. Gandrīz divu stundu ilgā mačā, ar rezultātu 2:6, 6:2, 6:2, uzvaru guva Diāna. Pēc uzvaras Diāna ir pakāpusies pasaules reitingā par 25 vietām un Diāna tagad ieņem pasaules ranga 116 vietu.

Diāna Ņikiforova dubultspēļu turnīrā, spēlējot pārī ar Francijas spēlētāju Zoe Maras, kļuva par Vilnus Open 2022 2.vietas ieguvēju.

Spēlējot Gandarījuma turnīru, Žanete Vasaraudze-Gailīte guva uzvaru visās kārtās, kur finālā uzvarēja Latvijas sportisti Diānu Kraukli un mājās atveda kausu!

Arī vīriešu turnīra pirmajā kārtā tikās divi Latvijas izlases spēlētāji Ervīns Kapa un Maksims Voroņeckis. Līdzīgā cīņā, šoreiz stiprāks izrādījās Ervīns un uzvarēja Maksimu ar rezultātu 7:5; 6:3.

Pēc šīs uzvaras, Ervīns ir pakāpies pasaules reitingā par 27 pozīcijām un ieņem 155 ranga vietu.

Mūsu junioru izlases spēlētājs Dāniels Nikiforovs, vīriešu turnīra pirmajā kārtā piekāpās pieredzējušajam poļu sportistam, bet viņam izdevās iekļūt gandarījuma turnīra pusfinālā. Dubultspēlēs Dāniels pārī ar Latvijas spēlētāju Danilu Čebotaru ar rezultātu 6:0 6:0 pieveica otru Latvijas pāri Frici Gustavu Alliku un Tomasu Jēkabsonu.

Starptautisko turnīru debitantiem Tomasam Jēkabsonam un Diānai Krauklei, kā arī Daņilam Čebotaram un Fricim Gustavam Allikam, diemžēl neizdevās uzvarēt turnīra pirmajā kārtā.

Vīriešu gandarījuma turnīra pusfinālā iekļuva divi spēlētāji no Latvijas – Daniels Nikiforovs un Daņila Čebotars.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.