Raksta attēls

Starptautiskās Paralimpiskās komitejas prezidents Pārsons tiekas ar Levitu

2023.gada 6.februāris \\

Starptautiskās Paralimpiskās komitejas (IPC) prezidents Endrū Pārsons šodien turpinās četru dienu vizīti Latvijā, vispirms tiekoties ar Latvijas prezidentu Egilu Levitu un viņa dzīvesbiedri, paralimpiskās kustības Latvijā patronesi Andru Leviti.

Tikšanās Rīgas pilī norisināsies no plkst.10 līdz plkst.10.40.

Pēcpusdienā no plkst.16 līdz plkst.17 plānota tikšanās Izglītības un zinātnes ministrijā ar ministri Andu Čakšu un padomnieku sporta jautājumos Edgaru Severu, bet no plkst.17.45 līdz plkst.18.30 Latvijas Paralimpiskajā komitejā, Stabu ielā 60, iecerēta tikšanās ar parasporta federācijām.

Vizītes turpinājumā Pārsons tiksies ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu, kultūras ministru Nauri Puntuli un Latvijas sabiedrisko mediju vadības pārstāvjiem, kā arī ar Saeimas Sporta apakškomisijas deputātiem.

Svētdien Pārsons vizītē apmeklēja Murjāņu sporta ģimnāziju, Siguldas Sporta centru un Siguldas bobsleja trasi.

Latvijā Pārsons viesosies no 5.februāra līdz 8.februārim pēc aizvadītajām vizītēm Igaunijā un Lietuvā.

Pārsons IPC prezidenta amatā pirmo reizi tika ievēlēts 2017.gadā, četrus gadus vēlāk notikušajā Ģenerālajā asamblejā ar 98% delegātu balsu saglabājot savu amatu. Pirms tam viņš astoņus gadus vadīja Brazīlijas Paralimpisko komiteju, bet no 2005. līdz 2009.gadam bija Amerikas Paralimpiskās komitejas vadītājs.

Avots: LETA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.