Raksta attēls

T/C Domina Shopping lojālie klienti saziedojuši teju 1500 eiro bērnu parasporta atbalstam

2019.gada 8.augusts \\

Jūlija mēnesī tirdzniecības centrs Domina Shopping sadarbībā ar Latvijas Paralimpisko komiteju uzsāka ilgtermiņa labdarības projektu, aicinot lojalitātes kartē uzkrātos punktus ziedot bērnu parasporta nodarbību atbalstam. Bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām sportiskās nodarbības dod ne tikai iespēju uzturēt sevi formā, bet arī apliecina varēšanu, mērķtiecību un palīdz iekļauties sabiedrībā. Pirmajā labdarības projekta posmā t/c Domina Shopping lojālie klienti saziedojuši gandrīz 1500 eiro. Ar šī ziedojuma palīdzību būs iespēja nodrošināt bērniem parasporta nodarbības Olimpiskajā centrā vesela gada garumā!

Visiem zināma sportošanas labvēlīgā ietekme uz dzīves kvalitāti. Tomēr bērniem ar īpašām vajadzībām sportiskām aktivitātēm ir vēl būtiskāka nozīme – tā ir iespēja socializēties caur dažādām parasporta nodarbībām, attīstīt mērķtiecību, kļūt par daļu no komandas, kā arī pārbaudīt un pārbīdīt savas iespēju robežas un saglabāt dzīvesprieku. Vecāki atzinīgi vērtē bērnu parasporta nodarbību procesu, uzsverot, ka progress ir neatsverams. Nelaimīgi, mazvērtības kompleksu nākti bērni līdz ar parasporta nodarbību uzsākšanu kļūst par pašapzinīgiem jauniešiem ar mirdzošām acīm – daudz pārliecinātāki par sevi, drošāki, nosvērtāki un gatavi pacīnīties ne tikai sporta stadionos, bet arī darba tirgū un sabiedrībā.

“Šī labdarības projekta ietvaros mums ir radusies unikāla iespēja veidot sadarbību ilgtermiņā, kas noteikti dos iespēju daudziem bērniem un jauniešiem iesaistīties dažādās parasporta aktivitātēs. Tādējādi viņi radīs iespēju iepazīt ceļu uz patstāvību un mērķtiecību. Fiziskas aktivitātes veicina dzīvesprieku, veselību un kustību, bet, kas notiks tālāk, kur šis parasporta ceļš vedīs, jau atkarīgs no katra paša – kļūt par nākamo čempionu sportā un Paralimpiskajās spēlēs nest Latvijas vārdu pasaulē vai sasniegt savas augstākās virsotnes zinātnē, kultūrā un citās jomās,” uzsver Daiga Dadzīte, Latvijas Paralimpiskās komitejas Prezidente.

”Mēs esam ļoti pateicīgi ziedotājiem un arī turpmāk aicinām izmantot iespēju ziedot uzkrātos punktus labdarībai. Tagad un turpmāk šāda iespēja būs divas reizes gadā – janvāra un jūlija mēnešos, kad tradicionāli notiek t/c Domina Shopping Klientu kartēs uzkrāto lojalitātes punktu atprečošana. Ziedošana bērnu parasporta atbalstam ir iespēja padarīt gaišāku ikdienu bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām,” uzsver t/c Domina Shopping direktore Dina Bunce.

Lojalitātes kartē uzkrāto punktu ziedošanas kampaņa aizsākās šī gada 1. jūlijā, kad tika atklāta iespēja t/c Domina Shopping Klienta kartē uzkrātos punktus ziedot labdarībai, joprojām paturot iespēju punktus iemainīt arī pret Dominas dāvanu kartēm. Labdarības kampaņā var piedalīties ikviens t/c Domina Shopping Klienta kartes īpašnieks. Sešos mēnešos uzkrātos lojalitātes punktus arī turpmāk varēs ziedot bērnu parasporta atbalstam. Ziedojot katrs punkts pārvērtīsies naudā (1punkts = 1 EUR) un mērķtiecīgi tiks novirzīts Latvijas Paralimpiskās komitejas rūpju lokā esošajiem bērniem un jauniešiem, lai rīkotu dažādas parasporta spēles un nometnes. Jauniešiem ar lielāko apņēmību un degsmi tas pavērs durvis uz Eiropas Jauniešu sporta spēlēm nākamā gada vasarā Čehijā.

Ikreiz iepērkoties t/c Domina Shopping veikalos un uzrādot Klienta karti, pircēji uzkrāj savā Klienta kartes kontā 1% no pirkuma summas, kā arī saņem atlaides vairāk nekā 170 Dominas veikalos. Lai uzzinātu uzkrāto punktu skaitu, dodies uz www.domina-shopping.lv sadaļu Mans konts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.