Raksta attēls

T/c Domina Shopping lojālie klienti saziedojuši teju 2500 eiro bērnu un jauniešu para sporta atbalstam

2020.gada 12.februāris \\

Janvārī tirdzniecības centrā (t/c) “Domina Shopping” norisinājās jau otrā labdarības kampaņa “Palīdzi bērniem uzvarēt!” sadarbībā ar Latvijas Paralimpisko komiteju un Latvijas bērnu un jauniešu para sporta apvienību, aicinot ziedot lojalitātes kartē uzkrātos punktus. Janvāra mēnesī t/c Domina Shopping lojālie klienti saziedojuši 2412,58 eiro, dodot iespēju ik nedēļu nodrošināt para sporta nodarbību norisi Elektrum Olimpiskajā centrā.

Bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām para sporta nodarbības ir iespēja socializēties, attīstīt mērķtiecību, kļūt par daļu no komandas, kā arī paplašināt savas spēju robežas un saglabāt dzīvesprieku. Vecāki, kuru bērni jau apmeklē šīs para sporta nodarbības, atzīst, ka tās ir ļoti vērtīgas un progress ir ievērojams. Viņi uzsver, ka galvenais ir bērnu uz nodarbībām aizvest – laika gaitā bērns pats izvēlēsies piemērotāko un tīkamāko para sporta veidu.

T/c Domina Shopping veiktajā sabiedrības aptaujā* noskaidrots, ka kaut arī cilvēku informētības līmenis par iespējām nodarboties ar para sportu ir gana augsts (70% iedzīvotāju ir informēti par šīm iespējām), tomēr ģimenēs, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, vien 8% norādījuši, ka bērns šīs nodarbības tiešām arī apmeklē. Viens no iemesliem, kāpēc bērni šīs nodarbības neapmeklē ir tieši finansiālās problēmas, ar kurām itin bieži nākas saskarties ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām.

“Para sporta nodarbības ne tikai dod iespēju iepazīst kustību prieku, bet arī iegūt jaunus draugus un apzināties, ka sportot un izklaidēties var visi. Esam patiesi priecīgi, ka šīs sadarbības rezultātā varēsim nemainīgi nodrošināt iknedēļas para sporta nodarbības Rīgā, kā arī attīstīt piedāvājumu citās Latvijas pilsētās, dodot iespēju izmēģināt dažādus para sporta veidus, tajā skaitā ratiņdejas, ratiņtenisu, para loka šaušanu, para peldēšanu un vispārīgās sagatavotības nodarbības, ” uzsver Daiga Dadzīte, Latvijas Paralimpiskās komitejas Prezidente.

“Mēs esam ļoti pateicīgi mūsu lojālajiem klientiem ziedojumiem! Ziedošana bērnu para sporta atbalstam ir iespēja padarīt gaišāku ikdienu bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām, sniegt kaut nelielu finansiālu atbalstu viņu ģimenēm. Tagad arī ikdienā piedāvājam saviem klientiem atbalstīt šo iniciatīvu, ziedojot bērnu un jauniešu para sporta nodarbību atbalstam mūsu interaktīvajā Labdarības namiņā, kuru var atrast pie veikala “Pepco”,” uzsver t/c Domina Shopping direktore Dina Bunce.

Līdz ar februāri sācies jauns punktu krāšanas periods – ikreiz iepērkoties t/c Domina Shopping veikalos un uzrādot Klienta karti, pircēji uzkrāj savā Klienta kartes kontā 1% no pirkuma summas, kā arī saņem atlaides vairāk nekā 170 Dominas veikalos. Divas reizes gadā – janvārī un jūlijā – pusgada laikā uzkrātos punktus var mainīt pret dāvanu karti vai ziedot.

*T/c “Domina Shopping” 2019. gada decembrī veiktajā Snapshot iedzīvotāju aptaujā piedalījās 725 respondenti – Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 75 gadiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.