Raksta attēls

Taku-o orientēšanās aicina: piedalies erudīcijas konkursā un laimē!

2016.gada 25.janvāris \\ Orientēšanās

Piedalies erudīcijas konkursā un izcīni balvu

Laikam mūsdienās Latvijā grūti būtu sameklēt tādu cilvēku, kurš nezina, ka ir tāds sporta veids, kā orientēšanās, ar kuru var nodarboties jebkurā vecumā, jebkurā gada laikā un tajā var pielietot tādu slodzi, kāda nu pašam patīk.

Pēdējos gados arī aizvien mazāks kļūst tādu cilvēku loks, kurš nezina to, ka ar šo sporta veidu var nodarboties arī cilvēki ar īpašajām vajadzībām. Un ne tikai nodarboties vien, bet arī pat līdzvērtīgi sacensties ar jebkuru fiziski veselo un pat viņu uzvarēt, jo tādā orientēšanās sporta disciplīnā, kā Taku Orientēšanās fiziskais spēks un ātrums nav vajadzīgs, bet gan atjautība un prasme pareizi lasīt karti.

Protams šajā orientēšanās sporta disciplīnā sacensības var norisināties tikai vasarā.

Un tā kā, patlaban Mamma Daba visu Latviju ir dāsni apdāvinājusi ar biezu sniega segu un tu baidies, ka līdz laikam, kad dabā atkal būs zaļa zālīte un silts laiks, tu varētu aizmirst par orientēšanās, tad tagad tev tiek dota iespēja piedalīties erudīcijas konkursā par orientēšanās sporta vēsturi.

Tā kā patlaban ir ziema, tāpēc būs arī daži jautājumi par vienu no vispolulārākajiem ziemas tautas sporta veidiem – slēpošanas vēsturi.

Tavu ērtību labā tu droši vari arī špikot, izmantojot gan Jura Žilko grāmatu „Orientierista ABC”, gan arī internetā pajautājot Googles tantei, jo tur gandrīz uz visiem jautājumiem var atrast atbildes, gan arī izmantojot citus materiālus par orientēšanās sportu un slēpošanu.

Vairāk par iespējām piedalīties šajā erudīcijas konkursā, lasi ŠEIT

https://www.draugiem.lv/janisbriesmiigais/blog/?p=13958718

Šī konkursa uzvarētāju gaida RĀTES PICĒRIJAS balva.

http://www.ratespicerija.lv/

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.