Raksta attēls

Tartu noslēdzas šī gada Baltijas Šoudauna līga

2017.gada 3.novembris \\ Šoudauns

No 27.-29. oktobrim Igaunijā, Tartu norisinājās šīs sezonas noslēguma posms Baltijas šoudauna līgā. Pēc iepriekšējiem posmiem no Latvijas pārstāvjiem kopvērtējumā par vietu trijniekā varēja reāli pacīnīties tikai Raimonds Briežkalns, tomēr veselības problēmu dēļ nācās šo posmu izlaist. Tikmēr liela intriga bija cīņā par kopvērtējuma pirmo vietu starp Igaunijas pārstāvi Ališeru Hozjazinovu un lietuvieti Mindaugu Dvilaiti.

Raimondu šajā posmā aizstāja Deniss Ovsjaņņikovs, tāpat uz Tartu devās arī Liene Fībiga un Juris Strazdiņš. Mūsējo sniegums pie šoudauna galda bija nestabils, taču kopumā labs. Vairākas spēles noslēdzās trijos setos, kur gandrīz allaž tieši galotnē kaut kas nedaudz pietrūka, lai uzvarētu. Vienīgais šāds izņēmums bija Lienes spēle ar Lietuvas pārstāvi Žigimantu Matuseviču, kurā dramatiskā 3 setu spēlē beigās veiksmīgāka bija mūsu Liene.

Izšķirošajā spēlē par uzvaru posmā un reizē arī kopvērtējumā smagnēju uzvaru izcīnīja Mindaugas Dvilaitis, spēles gaitā atspēlējoties no seta deficīta un 3:8 rezultāta otrajā setā. Līdz ar to Ališers Hozjazinovs palika gan posmā, gan kopvērtējumā otrais. Posmā trešo vietu izcīnīja lietuviete Oksana Dombrovoļskaja, kamēr kopvērtējumā trešais palika otrs Igaunijas pārstāvis Roberts Lāts.

Mūsējiem posmā 5. vietu ieguva Liene, sestais palika Deniss. Kopvērtējumā Lienei 5. vieta, Raimondam 6. vieta. Protams, pēc pagājušās sezonas panākumiem šoreiz ir solis atpakaļ, tomēr tam ir arī savi objektīvi iemesli, kurus izvērtējot nav šaubu, ka nākamsezon Latvijas šoudaunisti atgriezīsies godalgotajās pozīcijas Baltijas līgā.
Latvijā vēl sezonu 11. novembrī atlicis noslēgt ar komandu sacensībām, kuras solās būt ļoti interesantas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.