Raksta attēls

Tenisisti noslēdz sezonu ar trim uzvarām un vienu zaudējumu

2017.gada 17.decembris \\ Ratiņteniss

Piektdien, 8.decembrī, Rīgā tika aizvadīts Baltijas kauss ratiņtenisā, kas nu jau kļuvis par tradīciju! Tenisa kluba „Enri” kortos pulcējās ratiņtenisisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kuri savā starpā sacentās par spēcīgākās valstsvienības titulu!

Šis posms bija veiksmīgs Latvijas vīriešu izlasei (Maksims Voroņeckis un Ervīns Kapa), kuriem pirmo reizi izdevās gūt uzvaru abās vienspēlēs, spēlējot pret pieredzē bagāto Baltijas komandu no Lietuvas. Savukārt spēlē pret Igaunijas izlasi, mūsu vīriešu komandas otrais numurs Maksims Voroņeckis sīvā cīņā ar rezultātu 10:12 piekāpās pretiniekam, lai gan lielāko spēles daļu atradās vadībā.

Ņemot vērā, ka Balijas kauss ratiņtenisā tiek aizvadīts vairākas reizes dažādās valstīs, šīs bija šī kausa noslēdzošais posms. Līdz ar to, posmu kopsummā jau otro gadu pēc kārtas uzvaru guva Igaunijas vīriešu valstsvienība.

Savukārt Latvijas sieviešu izlasei (Natālija Novikova un Žanete Vasaraudz Gailīte) jau trešo gadu pēc kārtas izdevās gūt uzvaru un atstāt vēl uz vienu gadu šo kausu Latvijā.

Baltijas kausa ietvaros, notika arī paraugtreniņš bērnu un jauniešu ratiņtenisā, kuru vadīja Latvijas ratiņtenisa aizsācēja Latvijā un izlases trenere Terēza Stenclava un “Tenisa skolas-TS” trenere Kristiāna Pīlāga. Sākot ar 2018.gadu, tk “Enri” sadarbībā ar pieredzējušo ratiņtenisa treneri Terēzu Stenclavu, uzsāks projektu, lai atbalstītu un attīstītu bērnu un jauniešu ratiņtenisu. Visi interesenti jau tagad ir laipni aicināti pieteikties dalībai. Pieteikties var pa tālr.:+37126552880

Pasākums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.