Raksta attēls

Tiesnešu apmācības un LNSS čempionāts Golbolā

2017.gada 5.decembris \\ Golbols

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā norisinājās šī gada sacensības Latvijas čempionātā golbolā. Pirms tiek minēti sacensību rezultāti un gaita noteikti jāatzīmē, ka dienu pirms sacensībām tika rīkots golbola tiesnešu seminārs. Proti ar savām zināšanām un pieredzi dalīties bija piekrituši lietuviešu golbola tiesnešu asociācijas pārstāvji, no kuriem viens ir arī minētās organizācijas vadītājs un atbildīgais par golbolu Lietuvā. Lieti piebilst, ka Lietuvas golbola izlase ir Riodežaneiro olimpiskie čempioni un arī šī brīža Eiropas čempioni.

No Latvijas puses tika apmācīti 5 jauni golbola tiesneši. Šis noteikti bija vērtīgs pasākums Latvijas pusei, jo turpinot kopējo sadarbību ir iespējas gūt vēl lielāku pieredzi golbola sacensību tiesāšanā un attīstīt šo sporta veidu.

Tālāk par pašām sacensībām. Pieteikušās bija 3 komandas, kuras tad arī sadalīja godalgotās vietas. Kā izrādījās jau pirmā spēle starp Skola2 un Skola1 izšķīra čempionu likteni. Tajā līdzīgā cīņā ar 11:10 veiksmīgāka izrādījās Skola2 komanda, kuras sastāvā startēja pieredzējušais Imants Elstiņš un Vladislavs Kurakins, tāpat Edgars Fomičevs.
Otro pozīciju savstarpējā spēlē uzvarot komandu K.Kubā tātad izcīnīja Skola2 ar sekojošo sastāvu Deniss Ovsjaņņikovs, Kaspars Biezais un Jānis Putniņš.

Sacensības tiesāt palīdzēja arī abi lietuviešu tiesneši, kuri varēja dot vērtīgus padomus sacensību norisei un tiesāšanas niansēm. Jāsaka, ka šobrīd atliek vien cerēt, ka nostabilizēsies vismaz neliels Latvijas golbola spēlētāju loks, kas varētu iespējams startēt arī ārpus Latvijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.