Raksta attēls

Trīs paukotāji no Latvijas aizvadījuši Pasaules kausa posmu Polijā

2019.gada 15.jūlijs \\ Ratiņpaukošanās

No 9. jūlija līdz 14. jūlijam, Polijas galvaspilsētā Varšavā norisinājās Pasaules kausa posms para paukošanā “World Cup Szabla Kilinskiego”, kurā piedalījās arī trīs paukotāji no Latvijas – Oļegs Garkuls-Gurevičs, Andrejs Šatrevics un Dmitrijs Valainis. Kopā ar sportistiem devās arī viņu treneris Aleksandrs Pļaskins.

Oļegs Garkuls-Gurevičs, startējot Sabre male Senior Individuel B kategorijā, 28 cilvēku konkurencē izcīnījis 23.vietu. Startējot Foil male Senior Individuel B kategorijas sacensībās, sportists 34 cilvēku konkurencē ieguvis 26.vietu, savukārt Epee male Senior Individuel B kategorijas sacensībās Oļegs 32.vietā no 45 censoņiem.

Jaunais paukotājs Andrejs Šatrevics startēja Epee male Senior Individuel B kategorijā kopā ar Oļegu Garkulu-Gureviču, taču atšķirīgi no sava kolēģa, ierindojies 25.vietā.

Šajā pasaules kausa posmā piedalījās arī Dmitrijs Valainis, kurš šoreiz startēja divās kategorijās – Foil male Individuel C kategorijā, kā arī Epee male Individuel C kategorijā. Sacensību pirmajā dienā, Foil kategorijā, Dmitrijs izcīnījis 7.vietu, savukārt ar Epee ieroci izcīnīta 2.vieta starp 13 sāncenšiem.

Šīs bija nozīmīgas sacensības pirms Pasaules čempionāta paukošanā, kas no 24.septembra līdz 30.septembrim norisināsies Dienvidkorejā. Pateicoties Daugavpils domes un Latvijas Invalīdu Sporta federācijas atbalstam, šajās nozīmīgajās sacensībās piedalīsies divi Latvijas paukotāji – Oļegs Garkuls-Gurevičs un Dmitrijs Valainis.

Rezultāti: http://www.wheelchairfencing.live/en/competition/173-2019/tournament/

Pasākums

IWAS Pasaules kauss ratiņpaukošanā
2019.gada 10.jūlijs līdz 2019.gada 15.jūlijs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.