Raksta attēls

Tukumā notiks Latvijas kauss parašaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem

2023.gada 27.jūlijs \\ Para šaušana

Latvijas kausā šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem aicināti piedalīties cilvēki ar invaliditāti no sporta klubiem, invalīdu biedrību biedri, kā arī individuāli. Sacensības notiks 2.augustā Tukuma šautuvē, kur būs iespēja savus spēkus izmēģināt šaujot gan ar pneimatisko šauteni, gan pistoli.

Sacensības tiek rīkotas, lai popularizētu ložu šaušanas sporta veidu un veicinātu visu sabiedrības grupu iesaisti sporta aktivitātēs.
Organizatori aicina pieteikties gan sporta klubu dalībniekus, gan invalīdu biedrību biedrus, kuri jau ir pierādījuši savas prasmes šaušanas sportā, kā arī dalībniekus bez iepriekšējas pieredzes, kas vēlas piedzīvot spriedzi, sacensību atmosfēru un iegūt jaunas iemaņas šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem.

Šis ir vēl viens solis uz priekšu, lai radītu vienlīdzīgas iespējas un pieejamību ikvienam sporta veidam, neatkarīgi no sportista fiziskjām spējām,” sacīja biedrības ”Līdzvērtība” vadītāja, parašāvēja Margita Kanopka.

Reģistrēšanās sacensībām ir atvērta līdz 31. jūlijam zvanot +371 26999502 (Margita), +371 29690595 (Artis) vai rakstot uz e-pastu: atklata.sausana@inbox.lv.

Sacensību nolikums ŠEIT

Organizatoru mājas lapa: http://atklatasausana.1s.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.