Tuvojoties Zemgales Amatieru hokeja līgas (AHL) 2016./2017.gada sezonas noslēgumam, pēdējās spēles aizvada arī mūsu stājhokejisti

2017.gada 3.maijs \\ Stājhokejs

Tuvojoties Zemgales Amatieru hokeja līgas (AHL) 2016./2017.gada sezonas noslēgumam, pēdējās spēles aizvada arī mūsu stājhokejisti, kuri gluži nesen, 29.aprīlī un 30.aprīlī, spēlēja divas spēles – ar komandu MMM un Bokova. Regulārā čempionāta spēle tika izspēlēta ar pretinieku komandu MMM, kur stājhokejistus pievīla viņu aizsardzība, tādēļ 0:11, MMM labā. Tomēr šis zaudējums mūsu varoņiem neliedza tikt play-off jeb izslēgšanas spēlēs, kur pirmā tika aizvadīta ar komandu Bokova, kur Stājhokeja komanda piekāpās ar 1:5.

Kā ziņo stājhokeja komandas treneris un federācijas prezidents Oļegs Kameņevs, šobrīd tiek plānota vēl vismaz viena play-off spēle, tomēr zaudējuma gadījumā sezona stājhokejistiem būs beigusies.

Atgādināsim, ka stājhokeju var spēlēt ikviens cilvēks, kam ir amputācijas vai ekstremitāšu deformācijas, kuru rezultātā tās nav līdz galam pilnvērtīgas. Lai gan stājhokejs nekad nav bijis paralimpiskais sporta veids un visticamāk tuvāko četru gadu laikā paralimpiskajā spēļu programmā netiks iekļauts, tas ir viens no sporta veidiem, kas ir maksimāl pietuvināts klasiskajai sporta spēlei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.