Raksta attēls

Valdībā apstiprināts jaunais Latvijas Nacionālās sporta padomes sastāvs

2023.gada 25.janvāris \\

 2023. gada 24. janvārī, ar valdības rīkojumu par Latvijas Nacionālās sporta padomes priekšsēdētāju apstiprināta izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša. Padomē darbosies arī vēl astoņi ministri, kā arī vairāku sporta biedrību vadītāji.

Tā kā 2022. gada 14. decembrī tika izteikta uzticība jaunajam Ministru kabinetam, nepieciešams aktualizēt arī Latvijas Nacionālās sporta padomes sastāvu. Padomē turpmāk darbosies izglītības un zinātnes ministre A. Čakša, finanšu ministrs A. Ašeradens, ekonomikas ministre I. Indriksone, iekšlietu ministrs M. Kučinskis, tieslietu ministre I. Lībiņa-Egnere, veselības ministre L. Meņģelsone, aizsardzības ministre I. Mūrniece, labklājības ministre E. Siliņa, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs M. Sprindžuks, Latvijas Augstskolu sporta savienības prezidente A. Ābele, Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente D. Dadzīte, Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents E. Fogelis, Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis G. Kaminskis, Latvijas Tautas sporta asociācijas prezidents A. Katkevičs, Latvijas Sporta veterānu (senioru) savienības prezidents I. Klementjevs, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Ž. Tikmers, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijas prezidents  E. Štelmahers, Latvijas Sporta izglītības iestāžu direktoru padomes valdes priekšsēdētāja D. Zaļupe, kā arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas rektors J. Grants un Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietnieks – Sporta departamenta direktors E. Severs.

Saskaņā ar Sporta likumu Latvijas Nacionālās sporta padome ir sabiedriska konsultatīva institūcija, kas piedalās valsts sporta politikas izstrādē, veicina sporta attīstību un sadarbību sporta jomā, kā arī lēmumu pieņemšanu jautājumos, kas attiecas uz sportu.

Avots: izm.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.