Raksta attēls

Valdība atbalsta 4611 eiro piešķiršanu parabobslejistam Klotam un viņa trenerei Kotānei

2020.gada 17.decembris \\ Para bobslejs

Valdība ceturtdien atbalstīja 4611 eiro piešķiršanu no valsts budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem” parabobslejistam Arturam Klotam un sportista trenerei Vitai Kotānei.

Valdība nolēma sniegt vienreizēju materiālo atbalstu Klotam par 2019./2020.gada pasaules kausa kopvērtējumā parabobslejā izcīnīto trešo vietu 3074 eiro apmērā un sportista trenerei Kotānei 1537 eiro apmērā.

Rīkojuma izstrādātāja Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) skaidroja, ka, novērtējot Klota un viņa treneres personīgo ieguldījumu parabobsleja attīstībā Latvijā, kā arī ņemot vērā faktu, ka šajās dienās norisinās Starptautiskās Paralimpiskās komitejas attālinātā sanāksme, kurā tiek lemts par 2026.gada ziemas paralimpisko spēļu programmu un jau ir paziņots, ka uz iekļaušanu programmā pretendē arī parabobslejs, IZM rosināja piešķirt līdzekļus vienreizēja materiālā atbalsta sniegšanai Latvijas Bobsleja un skeletona federācijai.

Tādējādi plānots motivēt Klotu turpināt sportiskās gaitas un vienlaikus ar viņa piemēru veicinot arī citu personu ar invaliditāti iesaisti parabobslejā. Tāpat vienreizējs materiālais atbalsts trenerei Kotānei paredzēts, lai motivētu viņu turpināt trenēt parabobslejistus un veicinātu šī sporta veida attīstību.

Avots: Leta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.