Veiksmīgi tika aizvadīts LNSS šovdauna čempionāta 1. posms (Rīgas)

2017.gada 23.janvāris \\ Šoudauns

Uz Rīgas jeb pirmo posmu jaunajā 2017.gada sezonā ieradās 22 spēlētāji. Noteikti jāatzīmē, ka šo posmu izlaida pagājušā gada finālsacensību uzvarētājs Ziedonis Mazūrs, taču bija arī viena debitante Inija Kronberga no Cēsīm, kurai 15.vieta.

2 dienās kopumā tika izspēlētas 90 spēles.

Sacensību laikā iezīmējās spēlētāji, kuri sezonas sākumā ir labākā formā un ir labi sagatavojušies tieši uz šo posmu. Viņi arī sadalīja godalgotās vietas.

Līdz pat finālam aizspēlējās Vladislavs Lapčenko, taču piedalās LNSS čempionātā ārpus konkurences. Trešo vietu, gluži kā gadu iepriekš, ieguva Rīgas Strazdmuižas internātvidusskolas pārstāvis Deniss Ovsjaņikovs. Savukārt līdz otrajai vietai pēc atgriešanās sacensību apritē tika Liepājas pārstāvis Raimonds Briežkalns. Jāsaka, ka Rīgas posma finālu izspēlēja tie paši spēlētāji, kas pirms gada. Proti jau pieminētais Vladislavs un Liene Fībiga. Arī iznākums ir tieši tāds pats. Liene savu labo formu un sniegumu pie šovdauna galda nav pazaudējusi gadu mijā. Uzvarot visās turnīra spēlēs un finālā nezaudējot nevienu setu Liene ar izcīnīja pirmo vietu un kļuva par reitinga līderi. Jāpiemin, ka Liene pagājušu sezonu noslēdza reitinga augšgalā.

Tagad spēlētāji var trenēties un gatavoties otrajam posmam, kas aprīlī norisināsies Liepājā.

Rezultātu kopsavilkums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.