Raksta attēls

Vēl nedēļu iespēja nobalsot par savām sporta zvaigznēm “Trīs Zvaigžņu balvas” nominācijās

2020.gada 23.novembris \\

Vēl nedēļu – līdz 29. novembrim – ikviens ir aicināts mājaslapā www.triszvaigznubalva.lv nobalsot par savām šī gada sporta zvaigznēm! Balsot iespējams vienu reizi dienā no vienas e-pasta adreses.

Tieši sabiedrības viedoklim būs liela nozīme, nosakot, kuri sportisti, treneri, komandas, organizācijas un notikumi šogad saņems Latvijas augstāko apbalvojumu sportā – “Trīs Zvaigžņu balvu”.

Esam jau vēstījuši, ka šogad “Trīs Zvaigžņu balvai” nominēta arī Latvijas ratiņkērlinga izlase, paravieglatlēts Aigars Apinis, parabobslejists Arturs Klots, paravieglatlēte Diāna Dadzīte un ratiņkērlingiste Poļina Rožkova.

Latvijas ratiņkērlinga izlase līdztekus citiem nominantiem ir izvirzīta nominācijā “Gada sporta komanda”. Savukārt Aigars Apinis, Arturs Klots, Diāna Dadzīte un Poļina Rožkova ir izvirzīti nominācijā “Paralimpiskais sportist/-e”.

Nominantus izvirzīja plašs sporta nozares profesionāļu loks, tajā skaitā Latvijā atzītās sporta veidu federācijas, sporta organizācijas un biedrības, kā arī 30 Latvijas sporta žurnālisti. Kopumā balsošanai ir izvirzīti nominanti 10 nominācijās.

“Trīs Zvaigžņu balva 2020” uzvarētājus 10 nominācijās noteiks tautas, sportistu un sporta žurnālistu balsojums.

Nominētie parasportisti

Latvijas ratiņkērlinga izlase – pirmo reizi vēsturē ratiņkērlinga komanda ir izcīnījusi iespēju pārstāvēt Latviju ziemas paralimpiskajās spēlēs 2022. gadā Pekinā. Komanda ar cīnītāju garu!

Aigars Apinis – vieglatlēts, daudzkārtējais paralimpisko spēļu, pasaules un Eiropas čempions. Viņš ir viens no aktīvākajiem un visvairāk godalgu ieguvušajiem paralimpiskajiem sportistiem Eiropā. Ar savu neatlaidīgo darbu Aigars gatavojas jau 6. paralimpiskajām spēlēm.

Arturs Klots – parabobslejists. 2020. gadā izcili rezultāti Pasaules kausa posmos, izcīnot 1., 2., 3., 6., divreiz 7. un 8. vietu, un kopvērtējumā sezonu noslēdzot ar augsto 3. vietu. Īsts cīnītājs!

Diāna Dadzīte – vieglatlēte, paralimpisko spēļu, pasaules un Eiropas čempione. Diāna ir neatlaidīga sportiste, kas ar savu degsmi un mērķtiecību iedvesmo sabiedrību. Neskatoties uz to, ka atceltas sacensības, turpina trenēties vieglatlētikā, kā arī kļuvusi par Latvijas ratiņkērlinga izlases sportisti un konsultē Latvijas ratiņbasketbola komandu.

Poļina Rožkova – ratiņkērlingiste, Latvijas ratiņkērlinga izlases kapteine. Pateicoties viņas un komandas darbam, ratiņkērlinga komanda pirmo reizi vēsturē ir izcīnījusi iespēju pārstāvēt Latviju ziemas paralimpiskajās spēlēs 2022. gadā Pekinā.

Ar visiem 10 nomināciju nominantiem aicinām iepazīties mājaslapā www.triszvaigznubalva.lv un nobalsot par saviem favorītiem!

Īsumā par  “Trīs Zvaigžņu balvu”

Kā ziņots, no šī gada Latvijas sporta sabiedrībā tiek ieviests jauns koncepts sasniegumu godināšanā sportā – “Trīs Zvaigžņu balva”. Tas ir Latvijas augstākais apbalvojums sportā. Kopumā “Trīs Zvaigžņu balva 2020” tiks pasniegta 12 nominācijās.

Sporta sabiedrības sasniegumu godināšanas pasākumu “Trīs Zvaigžņu balva 2020” organizē vadošās Latvijas sporta organizācijas – Latvijas Olimpiskā komiteja, Latvijas Paralimpiskā komiteja un Latvijas Sporta federāciju padome, ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.