„Viņi var. Vai varam mēs?” ietvaros, tiek atklāts ziedojumu tālrunis

2015.gada 3.decembris \\

Sasniegt mērķus ir vieglāk ar līdzcilvēku atbalstu, tādēļ, sākot ar šodienu, kampaņas „Viņi var. Vai varam mēs?” ietvaros, tiek atklāts ziedojumu tālrunis – 90006288 (1,42 EUR/zvans) paralimpiskā maratonista Jura Kalniņa atbalstam. Visi ar ziedojuma tālruņa palīdzību saziedotie līdzekļi tiks novirzīti sportista maratona ratiņkrēsla iegādei.

Juris Kalniņš savas sportista gaitas uzsāka pavisam nesen, un par savām pirmajām oficiālajām sacensībām var saukt Itālijas vieglatlētikas Grand Prix, kas norisinājās 2015.gada vasarā. Tur viņš startēja 5km skrējienā ar speciālu maratonam paredzētu ratiņkrēslu un sasniedza savu labāko karjeras rezultātu 5km distancē.

Šobrīd Jura mērķis ir Riodežaneiro Paralimpiskās spēles 2016.gada rudenī, tomēr, lai kvalificētos šīm nozīmīgajām sacensībām, nepieciešams izpildīt normatīvu, kuru sportists plāno īstenot pasaules slavenajā Londonas Maratonā, kas norisināsies 2016.gada 24.aprīlī. Tur paralimpiskais sportists startēs maratona disciplīnā un 42,195 km garumā sacentīsies ar saviem sāncenšiem.

Sporta rati, kurus Juris lieto pašlaik, ir novecojuši un vairs nekalpo savam mērķim, tomēr jauna un Jurim speciāli pielāgota maratona ratiņkrēsla iegādei nepieciešami 5500 EUR. Latvijas Paralimpiskā komiteja sadarbībā ar banku Citadele kampaņas „Viņi var. Vai varam mēs?” ietvaros aicina sabiedrību atbalstīt Juri jauna maratona ratiņkrēsla iegādei.

Atbalsta sniegšanai ir izveidots ziedojumu tālrunis – 90006288. Zvanot uz šo numuru, maksa par zvanu ir 1,42 EUR. Saziedotie līdzekļi tiks novirzīti Jura Kalniņa maratona ratu iegādei. Ja vēlies atbalstīt paralimpisko sportistu privāti, to vari izdarīt, zvanot uz Jura Kalniņa tālruņa numuru – 27112659

Vēlamies informēt, ka banka Citadele sadarbībā ar LPK ir uzsākusi atbalsta kampaņu „Viņi var. Vai varam mēs?”. Lai piedalītos 2016. gada Vasaras Paraolimpiskajās spēlēs Riodežaneiro, paralimpiešiem pietrūkst 40 000 eiro. Tādēļ kampaņas mērķis ir aicināt ziedot un palīdzēt paralimpiešiem tikt uz Riodežaneiro! K ā zināms, Citadele 2012. gadā uzsāka līdz šim lielāko atbalsta programmu Latvijas paralimpiešiem – kustību “Tu esi. Tu vari.”, lai veicinātu paralimpiskā sporta attīstību Latvijā, tam piesaistītu arvien jaunus sportistus un mainītu sabiedrības attieksmi pret cilvēkiem ar invaliditāti un viņu iespējām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.