Raksta attēls

Ziemas airēšanas čempionāta rezultāti

2018.gada 27.februāris \\ Para airēšana

17. februārī Jūrmalā norisinājās Latvijas Republikas ziemas čempionāts airēšanā. Ziemā airēšanas sacensības norisinās uz speciāliem concept2 airēšanas trenažieriem (ergometriem). Un kā jau katru gadu šajās sacensībās para-rowing grupā piedalījās LNSS sportisti. Lielākā daļa para-airētāju bija no Strazdumuižas internātvidusskolas. Startēja gan juniori, gan seniori (pieaugušie), gan vīrieši, gan sievietes. Tā ka pārstāvniecība bija nodrošināta visās klasēs.

Sacensības sāka juniori, kuri veica 500m distanci. Jaunietēm šajā klasē uzvaru izcīnīja Sindija Dace Knoka, distanci veicot 2 minūtēs un 21 sekundē. Otrā bija Iluta Krūmiņa, kura atpalika par 4 sekundēm. Savukārt zēnu braucienā uzvarēja Artūrs Gerasimenko (1:43.0) un otro vietu ieņēma Andris Upmalis 1:52.7).

Sieviešu konkurencē uzvaru izcīnīja Rio paralimpisko spēļu dalībniece Žanna Cvečkovska (4:09.4), aiz sevis atstājot Aigiju Tēraudu (4:37.5) un Ināru Bulduri.

Vissīvākā cīņa par uzvaru, kā jau ierasts, bija vīriešu starpā. Šoreiz stiprākais izrādījās paralimpietis Eduars Pupels (3:29.8). No viņa pavisam nedaudz atpalika Kaspars Biezais 3:31.2, kurš arī ir bijis paralimpisko spēļu dalībnieks. Kaspars gan spēlēs piedalījās tālajā 2008. gadā Pekinā, džudo disciplīnā. Godalgoto trijnieku vīriešiem noslēdza Deniss Ovsjaņņikovs uzrādot rezultātu 4 minūte un 5,5 sekundes.

Pasākums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.