Test

Test

Ieva Melle pārstāvēs Latviju Itālijas para-loka šaušanas sacensībās

Categories: Jaunumi

No 5.jūnija līdz 11.jūnijam, Itālijas reģionā Sardīnijā, Sasāros, norisinās atklātais paralimpiskās loka šaušanas Eiropas kauss, kurā Recurve individual grupā piedalīsies arī pārstāve no Latvijas, paralimpiete Ieva Melle.

Ieva uz sacensībām Sasāros devusies kopā ar asistentu Māri Lapiņu, savukārt viņas treneris Eduards Lapsiņš šoreiz līdzi nebrauc.

Sportiste Ieva Melle ar loka šaušanu nodarbojas jau vairākus gadus un paralēli dažādiem Eiropas kausa posmiem, viņa veiksmīgi sevi pierādīja arī Vasaras Paralimpiskajās spēlēs Riodežaneiro, kur sīvās cīņās sasniedza astotdaļfinālu un ierindojās 8.vietā.

Rezultātiem varēs sekot www.ianseo.net, kā arī www.archery.lv, foruma sadaļā “Gaidāmās sacensības”, bet papildu informāciju par sacensībām var iegūt http://sardinia-para-archery.it/index.html .

Loka šaušana ir paralimpiskais sporta veids, kas pirmo reizi īstenots 1960. gada Vasaras Paralimpiskjās spēlēs Romā, un spēļu programmā palicis līdz pat šim brīdim. Sportisti izmanto divu veidu bultas – recurve un compound. Recurve bultu tips tiek izmantots, šaujot no 70m attāluma, savukārt compount bultu tipu izmanto, šaujot tad, kad mērķis atrodas 50 m attālumā. Video par loka šaušanu: https://www.youtube.com/watch?v=e_9IatK2PF

 

Share Button
Author: Daiga Dadzīte

X