Noslēgušās gadskārtējās starptautiskās sacensības peldēšanā, kurās dalību ņēma vairāk kā 100 peldētāji ar dažādiem veselības traucējumiem no četrām vastīm

Categories: Jaunumi,Rezultātu arhīvs

 

No 20. aprīļa līdz 21. aprīlim Rīgas 95. vidusskolā norisinājās Rīgas internātvidusskolas mazajiem ķipariem speciāli rīkots peldēšanas turnīrs, kas pulcēja ne tikai vietējos peldētgribētajus, bet arī starptautiskus viesus no četrām dažādām valstīm, turklāt pirmo reizi sacensībās dalību ņēma arī bērni ar dzirdes traucējumiem no Kijevas (Ukraina). Sacensības noritēja sirsnīgā noskaņojumā ar vairākiem personīgajiem rekordiem.

Bērniem bija iespēja sacensties vairākās peldēšanas disciplīnās gan 25m, gan 50m distancēs un izmēģināt arī stafeti.

Vairāk ar rezultātiem un piedāvātajām disciplīnām vari iepazīties šeit!


Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem atklātās-starptautiskās sacensības peldēšanas sprintā  2017.

Sacensībās piedalās Ukrainas-Kijevas nedzirdīgo skolas,Īrijas nedzirdīgo skolas, Lietuvas NSF, R1.SIPS, R4.SIPS , Strazdumuižas internātvi-dusskolas-AC, R66V, Latvijas invalīdu peldēšanas federācijas un RIVBADZT peldētāji.

 

Rezultāti:  / 

25metri. Meitenes/Zēni

Rezultāti. 25m Brīvais stils - Free style

Jaunākā grupa meitenes- 25 m brīvais stils – free.

Npk Vārds, uzvārds Dz.gads Skola rezultāts
1. Leščinska Violeta 2004. RIVBADZT 18,83
2. Ozola Marta 2004. RIVBADZT 19,02
3. Skoba Ruslana 2006. KIJEVA 19,22
  Bērziņa Aiva 2001. Gaismas IPS 19.22
5. Toma Anna 2004. R 66.V 19,35
6. Intsone Amanda 2006. RIVBADZT 19,90
7. Riņķe Jete 2003. R 66.V 20,12
  Rumjanceva Elizabete 2004. Gaismas IPS  
8. Andersone Emīlija 2004. R 66.V 20,58
9. Koreņika Anna 2005. RIVBADZT 21,23
10. Sprudzāne Melisa 2005. RIVBADZT 21,72
11. Lūse Anna 2004. RIVBADZT 22,29
12. Ļuļāka Marija 200 RIVBADZT 24,39
13. Maļinovska Kristīne 2004. RIVBADZT 24,50
14. Kusiņa Alīna 2004. Strazdumuiža 24,84
15. Zunde Luīze 2001. R1.SIPS 25,30
16. Gailīte Viktorija 2005. R1.SIPS 25,66
17. Sergejeva Ingrīda 2001. R1.SIPS 26,17
18. Ādmine Rūta 200 . R1.SIPS 26,73
19. Garklāva Elizabete 200 RIVBADZT 28,04
20. Vankina Tīna 2005. RIVBADZT 30,85
21. Bērziņa Sintija 2002. Gaismas IPS 32,64
22. Verpakovska Ligita 2004. RIVBADZT 33,74
23. Mičule Linda 2004. RIVBADZT 34,06
24. Brūklene Heseda 2006. R 66.V 34,46
25. Antonova Nikole 2005. R4.SIPS 36,95
26. Ivanova Samanta 2001. R4.SIPS 37,90
27. Bukša Alise 2006. Gaismas IPS 42,58
  Rumjanceva Elizabete 2004. Gaismas IPS NF

Vecākā grupa meitenes – 25 m brīvais stils-Free

Npk Vārds , uzvārds     Dz.gads 25 m   br/st Rezutāts
1. Vernyba Valerija 1996. KIJEVA 15,52
2. Zilbere Karīna 1997. RIVBADZT 17,51
3. Balode Emīlija 2000. RIVBADZT 18,14
4. Ēvele Elza 1999. R 66.V 19,10
5. Petkūna Andželika 1998. RIVBADZT 20,55
6. Solosteja Veronoka 1998. Gaismas IPS 30,80
7. Tērauda Aigija 1999. Strazdumuiža 41,60

Jaunākā grupa zēni – 25 m brīvais stils – free.

Npk Vārds, uzvārds Dz.gads Skola rezultāts
1. Trykisha Maksim 2002. KIJEVA 14,53
2. Bergmanis Maksims 2001. RIVBADZT 15,67
3. Balodis Emīls 2002. RIVBADZT 16,27
4. Jevsejevs Elgars 2001. R 66.V 16,96
5. Miķelsons Adrians 2002. Gaismas IPS 17,02
6. Ivanovs Jurijs 2003. R 66.V 18,03
7. Kaminskis Kristiāns 2002. R 66.V 18,09
8. Virtmanis Francis 2002. R 66.V 18,52
9. Avtonomov Anton 2006. KIJEVA 18,52
10. Bitmanis Dinārs 2004. R 66.V 18,53
11. Melderis Kristers 2003. R1.SIPS 18,57
12. Āre Alens 2002. RIVBADZT 18,77
13. Vecziediņš Klāvs 2003. R1.SIPS 18,93
14. Riherts Aleksandrs 2002. R1.SIPS 19,09
15. Zants Elvis 2002. R1.SIPS 19,97
16. Kovaļenko Maksims 2004. R1.SIPS 20,05
17. Bahmanis Ralfs 2004. R1.SIPS 20,13
18. Avotiņš Kristofers 2004. Strazdumuiža 20,25
19. Kijns Artūrs 2001. R1.SIPS 20,95
20. Frīdenšteins Atis 2004. R 66.V 21,08
21. Čusins Ņikita 2003. R 66.V 21,61
22. Ivanovs Andrejs 2003. R 66.V 22,57
23. Rozenšteins Maksims 2004. Strazdumuiža 22,70
24. Džulis Ronalds 2004. R1.SIPS 23,77
25. Kuzmins Dmitrijs 2003. R 66.V 23,88
26. Strods Kristaps 2003. R 66.V 25,15
27. Veretenņikovs Kristiāns 2003. Gaismas IPS 25,26
28. Gāga Jānis 2005. Strazdumuiža 25,28
29. Verjovkins Artjoms 2005. R4.SIPS 25,46
30. Jevsejevs Artūrs 2006. R 66.V 26,50
31. Rosickis Sandis 2005. R 66.V 26,91
32. Vilcāns Gusts 2003. R1.SIPS 27,49
33. Ivanovs Mariks 2001. R4.SIPS 28,74
34. Leišavnieks Dinārs 2003. Strazdumuiža 32,99

Vecākā grupa zēni – 25 m brīvais stils – free

Npk Vārds , uzvārds     Dz.gads 25 m   br/st Rezutāts
1. Bogonis Taras 2000. KIJEVA 11,5
2. Vazdiķis Artis 2000. RIVBADZT 13,61
3. Grigucevičius Martynas 1995. VIĻŅA 14,65
  Kļušenkovs Nils 2000. ĪRIJA 14,65
5. Vīgants Elvis 1998. R1.SIPS 14,82
6. Ozols Artis 1999. RIVBADZT 15,47
7. Puķe Haralds 1996. R1.SIPS 16,89
8. Melderis Kārlis 1998. RIVBADZT 17,25
9. Bušmanis Nils 1998. RIVBADZT 18,28
10. Kalniņš Mārtiņš 2000. Gaismas IPS 18,54
11. Vagulis Edgars   R1.SIPS 18,58
12. Rozenštrauhs Elvis 1998. R1.SIPS 18,86
13. Vasiļjevs Kristaps 1995. Gaismas IPS 21,00
14. Vansovičs Vladislavs 1998. RIVBADZT 21,25
15. Maņins Oskars 1999. Strazdumuiža 25,54
16. Kondrats Jānis 1996. Gaismas IPS 26,22

 

Rezutlāti. 25m Brass – breaststroke

Jaunākā grupa meitenes- 25 m brass – breaststroke

1. Sinchak Anastasija 2006. KIJEVA 25,13
2. Sprudzāne Melisa 2005. RIVBADZT 26,19
3. Lūse Anna 2004. RIVBADZT 44,89
4. Bērziņa Sintija 2002. Gaismas IPS 46,76

Vecākā grupa meitenes – 25 m   brass – breaststroke

1. Zilbere Karīna 1997. RIVBADZT 21,16
2. Balode Emīlija 2000. RIVBADZT 29,02
3. Solosteja Veronoka 1998. Gaismas IPS 39,69

Jaunākā grupa zēni- 25 m brass- breaststroke

1. Trykisha Maksim 2002. KIJEVA 18,34
2. Balodis Emīls 2002. RIVBADZT 21,10
3. Tymofeiev Vladislav 2007. KIJEVA 23,12
4. Āre Alens 2002. RIVBADZT 23,86
5. Miķelsons Adrians 2002. Gaismas IPS 24,92
6. Kuzmins Dmitrijs 2001. R66.V 26,74
7. Čusins Ņikita 2003. R 66.V 27,69
8. Ivanovs Jurijs 2003. R 66.V 28,96
9. Rozenšteins Maksims 2004. Strazdumuiža 29,33
10. Leišavnieks Dinārs 2003. Strazdumuiža 30,33
11. Kijns Artūrs 2001. R1.SIPS 31,25
12. Ivanovs Andrejs 2003. R 66.V 31,85
13. Avotiņš Kristofers 2004. Strazdumuiža 36,70
14. Gāga Jānis 2005. Strazdumuiža 40,80

Vecākā grupa zēni – 25 m brass-breastsroke.

1. Ozols Artis 1999. RIVBADZT 20,11
2. Vīgants Elvis 1998. R1.SIPS 22,64
3. Melderis Kārlis 1998, RIVBADZT 22,94
4. Vasiļjevs Kristaps 1995. Gaismas IPS 37,75

Rezultāti. 25m Uz muguras – on back

Jaunākā grupa meitenes – 25 m uz muguras – on back

  Vārds, uzvārds Dz.gads Skola rezultāts
1. Toma Anna 2004. R 66.V 23,96
2. Bērziņa Aiva 2001. Gaismas IPS 22,48
3. Intsone Amanda 2006. RIVBADZT 23,90
4. Leščinska Violeta 2004. RIVBADZT 24,48
5. Ozola Marta 2004. RIVBADZT 25,23
6. Skoba Ruslana 2006. KIJEVA 25,38
7. Kusiņa Alīna 2004. Strazdumuiža 26,95
8. Koreņika Anna 2005. RIVBADZT 27,00
9. Zunde Luīze 2001. R1.SIPS 28,34
10. Garklāva Elizabete 200 RIVBADZT 28,64
11. Maļinovska Kristīne 2004. RIVBADZT 30,14
12. Sprudzāne Melisa 2005. RIVBADZT 30,39
13. Gailīte Viktorija 2005. R1.SIPS 30,39
14. Lūse Anna 2004. RIVBADZT 30,45
15. Sergejeva Ingrīda 2001. R1.SIPS 30,70
16. Vankina Tīna 2005. RIVBADZT 37,95
17. Bukša Alise 2006. Gaismas IPS 38,32
18. Verpakovska Ligita 2004. RIVBADZT 39,93
  Rumjanceva Elizabete 2004. Gaismas IPS NF

Vecākā grupa meitenes – 25 m uz muguras – on back

Npk Vārds , uzvārds Dz.gads 25 m   br/st Rezutāts
1. Vernyba Valerija 1996. KIJEVA 16,47
2. Ēvele Elza 1999. R 66.V 25,26
3. Petkūna Andželika 1998. RIVBADZT 26,74
4. Ādmine Rūta   R1.SIPS 38,36
5. Tērauda Aigija 1999. Strazdumuiža 38,77

Jaunākā grupa zēni – 25 m uz muguras – on back.

  Vārds, uzvārds Dz.gads Skola rezultāts
1. Avtonomov Anton 2006. Kijeva 20,42
2. Bergmanis Maksims 2001. RIVBADZT 20,80
3. Riherts Aleksandrs 2002. R1.SIPS 21,99
4. Bahmanis Ralfs 2004. R1.SIPS 22.31
5. Kovaļenko Maksims 2004. R1.SIPS 23,69
6. Āre Alens 2002. RIVBADZT 23,70
7. Zants Elvis 2002. R1.SIPS 24,66
8. Melderis Kristers 2003. R1.SIPS 25,07
9. Džulis Ronalds 2004. R1.SIPS 27,87
10. Gāga Jānis 2005. Strazdumuiža 27,75
11. Rozenšteins Maksims 2004. Strazdumuiža 28,16
12. Buslajevs Aleksandrs 2004. R 66.V 28,68
13. Vilcāns Gusts 2003. R1.SIPS 34,52
14. Veretenņikovs Kristiāns 2003. Gaismas IPS 38,20

Vecākā grupa zēni – 25 m uz muguras – on back

Npk Vārds , uzvārds Dz.gads 25 m   br/st Rezutāts
1. Vazdiķis Artis 2000. RIVBADZT 15,75
2. Grigucevičius Martynas 1995. VIĻŅA 17,34
3. Ozols Artis 1999. RIVBADZT 18,41
4. Puķe Haralds 1996. R1.SIPS 19,13
5. Kļušenkovs Nils 2000. ĪRIJA 19,71
6. Melderis Kārlis 1998. RIVBADZT 19,84
7. Kalniņš Mārtiņš 2000. Gaismas IPS 22.91
8. Rozenštrauhs Elvis 1998. R1.SIPS 24,86
9.. Maņins Oskars 1998. Strazdumuiža 30,74
10. Kondrats Jānis 1996. Gaismas IPS 38,73

Rezultāti. 25m Delfīns – butterfly

Jaunākā grupa meitenes – 25 m delfīns – butterfly

1. Sinchak Anastasija 2006. KIJEVA 25,04
2. Sprudzāne Melisa 2005. RIVBADZT 25,69
3. Intsone Amanda 2006. RIVBADZT 25,81
4. Leščinska Violeta 2004. RIVBADZT 27,07
5. Koreņika Anna 2005. RIVBADZT 28,10
6. Ozola Marta 2004. RIVBADZT 28,58

Vecākā grupa meitenes – 25 m delfīns – butterfly

1. Balode Emīlija 2000. RIVBADZT 26,67

Jaunākā grupa zēni – 25 m delfīns – butterfly

1. Balodis Emīls 2002. RIVBADZT 19,64
2. Tymofeiev Vladislav 2007. KIJEVA 22.49
3. Avtonomov Anton 2006. KIJEVA 23,17
4. Bergmanis Maksims 2001. RIVBADZT 23,81

Vecākā grupa zēni – 25 m delfīns – butterfly

  Vārds, uzvārds Dz.ga Skola rezultāts
1. Bogonis Taras 2000. KIJEVA 14,35
2. Grigucevičius Martynas 1995. VIĻŅA 15,80
3. Vazdiķis Artis 2000. RIVBADZT 16,11
4. Vīgants Elvis 1998. R1.SIPS 17,80
5. Kļušenkovs Nils 2000. ĪRIJA 19,41

 

50metri. Meitenes/Zēni

Rezultāti. 50 m brīvais stils - free

Jaunākā grupa meitenes – 50 m brīvais stils – free

  Vārds, uzvārds Dz.gads Skola rezultāts
1. Skoba Ruslana 2006. KIJEVA 39,02
2. Gabrāne Estere 2002. RIVBADZT 40,59
3. Intsone Amanda 2006. RIVBADZT 41,84
4. Leščinska Violeta 2004. RIVBADZT 42,28
5. Koreņika Anna 2005. RIVBADZT 47,06
6. Sprudzāne Melisa 2005. RIVBADZT 49,13
7. Lūse Anna 2004. RIVBADZT 56,62
8. Garklāva Elizabete 200 RIVBADZT 58,00
9. Maļinovska Kristīne 2004. RIVBADZT 1.03,94
10. Ļuļāka Marija 200 RIVBADZT 1.06,33
11. Vankina Tīna 2005. RIVBADZT 1.12,92
12. Mičule Linda 2004. RIVBADZT 1.14,82
13. Verpakovska Ligita 2004. RIVBADZT 1.23,24

Vecākā grupa meitenes – 50 m brīvais stils-free

Npk Vārds , uzvārds Dz.gads 25 m   br/st Rezutāts
1. Zilbere Karīna 1997. RIVBADZT 38,34
2. Balode Emīlija 2000. RIVBADZT 40,65
3. Petkūna Andželika 1998. RIVBADZT 43,46
4. Znatnaja Paula 1996. RIVBADZT 47,32

Jaunākā grupa zēni – 50 m brīvais stils – free

  Vārds, uzvārds Dz.gads Skola rezultāts
1. Bergmanis Maksims 2001. RIVBADZT 34,14
2. Balodis Emīls 2002. RIVBADZT 35.09
3. Avtonomov Anton 2006. KIJEVA 37,47
4. Āre Alens 2002. RIVBADZT 44.92

Vecākā grupa zēni – 50 m brīvais stils – free

Npk Vārds , uzvārds Dz.gads 25 m   br/st Rezutāts
1. Bogonis Taras 2000. KIJEVA 26,54
2. Vazdiķis Artis 2000. RIVBADZT 26,79
3. Šnepts Imants 1997. RIVBADZT 27,34
4. Grigucevičius Martynas 1995. VIĻŅA 30,02
5. Kļušenkovs Nils 2000. ĪRIJA 30,75
6. Ozols Artis 1999. RIVBADZT 31,15
7. Kalniņš Paulis 2000. RIVBADZT 34,90
8. Melderis Kārlis 1998. RIVBADZT 36,55
9. Vansovičs Vladislavs 1998. RIVBADZT 45,79
10. Sprincis Rihards 1996. LIPF 59,96
11. Guzejevs Dmitrijs 1988. LIPF 1.02,19
12. Antsons Jānis 1988. LIPF 1.04,11
13. Irbe Didzis 1998. LIPF 1.04,17
14. Onučins Iļja 2000. LIPF 1.12,08
15. Rešetņikovs Aleksejs 1984. LIPF 1.27,48

Rezultāti. 50 m brass – breaststroke

Jaunākā grupa meitenes – 50 m brass – breaststroke

1. Sinchak Anastasija 2006. KIJEVA 52,81
2. Gabrāne Estere 2002. RIVBADZT 55,20
3. Sprudzāne Melisa 2005. RIVBADZT 56,40
4. Lūse Anna 2004. RIVBADZT 1.36,79

Vecākā grupa meitenes – 50 m   brass – breaststroke

1. Zilbere Karīna 1997. RIVBADZT 45,74
2. Balode Emīlija 2000. RIVBADZT 52,85

Jaunākā grupa zēni- 50 m brass -breaststroke

1. Trykisha Maksim 2002. KIJEVA 36,35
2. Balodis Emīls 2002. RIVBADZT 44,12
3. Tymofeiev Vladislav 2007. KIJEVA 48,94
4. Bergmanis Maksims 2002. RIVBADZT 53,71

Vecākā grupa zēni – 50 m brass-breastsroke.

1. Šnepsts Imants 1997. RIVBADZT 35,48
2. Ozols Artis 1999. RIVBADZT 42,17
3. Melderis Kārlis 1998. RIVBADZT 49,41
4. Irbe Didzis 1998. LIPF 1.03,69
5. Kazeka Artūrs 1996. LIPF 1.27,92
6. Aļeksejevs   LIPF 1.28,02

Rezultāti. 50 m uz muguras - on back

Jaunākā grupa meitenes – 50 m uz muguras – on back

  Vārds, uzvārds Dz.gads Skola rezultāts
1. Leščinska Violeta 2004. RIVBADZT 51,44
2. Intsone Amanda 2006. RIVBADZT 51,54
3. Skoba Ruslana 2006. KIJEVA 54,96
4. Koreņika Anna 2005. RIVBADZT 57,44
5. Maļinovska Kristīne 2004. RIVBADZT 1.09,03
6. Garklāva Elizabete 200 RIVBADZT 1.09,06
7. Ļuļāka Marija 200 RIVBADZT 1.13,77
8.. Lūse Anna 2004. RIVBADZT 1.23,16

Vecākā grupa meitenes – 50 m uz muguras – on back

Npk Vārds , uzvārds Dz.gads 25 m   br/st Rezutāts
1. Vernyba Valerija 1996. KIJEVA 33,79
2. Petkūna Andželika 1998. RIVBADZT 58,49

Jaunākā grupa zēni – 50 m uz muguras – on back

  Vārds, uzvārds Dz.gads Skola rezultāts
1. Avtonomov Anton 2006. Kijeva 45,95
2. Āre Alens 2002. RIVBADZT 46,14

Vecākā grupa zēni – 50 m uz muguras – on back

Npk Vārds , uzvārds Dz.gads 25 m   br/st Rezutāts
1. Vazdiķis Artis 2000. RIVBADZT 31,67
2. Grigucevičius Martynas 1995. VIĻŅA 38,69
3. Kļušenkovs Nils 2000. ĪRIJA 43,08
4. Melderis Kārlis 1998. RIVBADZT 49,19

 

100metri. Meitenes/Zēni

Rezultāti. 100 m brīvais stils – free

Jaunākā grupa meitenes – 100 m brīvais stils – free

  Vārds, uzvārds Dz.gads Skola rezultāts
1. Sinchak Anastasija 2006. KIJEVA 1.29,47
2. Gabrāne Estere 2002. RIVBADZT 1.40,99
3. Leščinska Violeta 2004. RIVBADZT 1.46,62
4. Intsone Amanda 2006. RIVBADZT 1.48,16
5. Sprudzāne Melisa 2005. RIVBADZT 2.00,67
6. Koreņika Anna 2005. RIVBADZT 2.04,36
7. Lūse Anna 2004. RIVBADZT 2.20,44

Vecākā grupa meitenes – 100 m brīvais stils – free

Npk Vārds , uzvārds Dz.gads 25 m   br/st Rezutāts
1. Vernyba Valerija 1996. KIJEVA 1.06,79
2. Zilbere Karīna 1997. RIVBADZT 1.29,92
3. Balode Emīlija 2000. RIVBADZT 1.42,12

Jaunākā grupa zēni – 100 m brīvais stils-free

  Vārds, uzvārds Dz.ga Skola rezultāts
1. Trykisha Maksim 2002. KIJEVA 1.03,83
2. Balodis Emīls 2002. RIVBADZT 1.24,36
3. Bergmanis Maksims 2001. RIVBADZT 1.26,13
4. Tymofeiev Vladislav 2007. KIJEVA 1.28,49
5. Āre Alens 2002. RIVBADZT 1.57,10

Vecākā grupa zēni – 100 m brīvais stils – free

Npk Vārds , uzvārds Dz.gads 25 m   br/st Rezutāts
1. Bogonis Taras 2000. KIJEVA 57,46
2. Vazdiķis Artis 2000. RIVBADZT 58,65
3. Grigucevičius Martynas 1995. VIĻŅA 1.10,54
4. Ozols Artis 1999. RIVBADZT 1.15,39
5. Kļušenkovs Nils 2000. ĪRIJA 1.17,91
6. Kalniņš Paulis 2000. RIVBADZT 1.234,94

 

Stafete. Meitenes/Zēni

Rezultāti. Stafete 4 x 25 m brīvā stilā - free style un 4 x 25 m kompleks - medley

Stafete   4 x 25 m brīvā stilā / free/. Meitenes.

1.Kijeva   -V.Vernyba,R.Skoba, A.Sinchak,M.Sprudzāne –                – 1.14,51

2.Rīga-1   -K.Zilbere,A.Intsone,A.Petkūna,A.Koreņika   –                 – 1.19,48

3.Rīga -2 -M.Ozola,A.Petkūna,A.Intsone,V.Leščinska   –                  – 1.27,48

4.Riga-3   -M.Sprudzane,A.Koreņika,A.Lūse,A.Smirnova –              – 1.41,67

5.Gaismas IPS – S.Bērziņa,A.Bērziņa,A,Bukša,V.Solosteja –            – 2.18,38

 

Stafete   4 x 25 m brīvā stilā / free/. Zēni.

1.Rīga -1   -A.Vazdiķis,N.Kļušenkovs,A.Ozols,M.Grigucevičius                    – 56,12

2.Kijeva   -A.Avtonomov,V.Timofeiev,M.Trukisha,T.Bogonis                      – 1.02,44

3.Rīga -2 –M.Bergmanis,K.Melderis,E.Balodis,V.Vansovičs                        – 1.06,91

4.R1.SIPS-2- R.Džulis,E.zants, K.Melderis, E.Vīgants                                    – 1.17,59

5.R1.SIPS-1- H.Puķe,E.Rozenštrauhs,L.Zunde,A.Riherts                              – 1.21,27

6.R1.SIPS-3- R.Bahmanis,K.Vecziediņš,I.Sergejeva,M.Kovaļenko              – 1.21,56

7.Gaismas IPS-A.Miķelosons,M.Kalniņš,K.Vasiļjevs,K.Veretenņikovs       – 1./24,19

8.Strazdumuiža-M.Rozenšteins,O.Maņins,K.Avotiņš,J.Gāga                       – 1.36,10


Stafete   4 x 25 m kompleks / medley/. Meitenes.

1.Rīga-1   -V.Leščinska,K.Zilbere,E.Balode,A.Intsone   –                 –   1.31,36

3.Rīga -2 -A.Koreņika,E.Gabrane,E.Balode,A.Petkūna   –               –   1.38,49

 

Stafete   4 x 25 m kompleks / medley/. Zēni.

1.Rīga -1   -N.Kļušenkovs,I.Šnepsts,A.Vazdiķis,A.Ozols                    – 1.04,16

2.Kijeva   -A.Avtonomov, M.Trukisha, T.Bogonis, V.Timofeiev,     – 1.09,72

3.Rīga -2 –M.Bergmanis,K.Melderis,E.Balodis,V.Vansovičs           – 1.18,76

 

Sacensību galvenais tiesnesis                                             J.Puhovs

   / nacionālā kategorija /

Braukt uz augšu 

 

 

Share Button
Author: Daiga Dadzīte

Leave a Reply

X